Hochkrimml - Zillertal Arena, Tyrolsko

Tyrolsko Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Tyrolsko - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Tyrolsko v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Tyrolsko FAQ

Lyžařská střediska a lyžování Tyrolsko

V Tyrolsku na vás čeká spousta velmi dlouhých sjezdovek všech úrovní obtížnosti. Nachází se tady známá lyžařská střediska jako Ischgl, Kitzbühel, St Anton am Arlberg a Serfaus - Fis - Ladis. Do tohoto regionu spadá i ledovcový Sölden a Hintertux.Nekonečné a dobře upravované sjezdovky jsou přístupné díky moderním vlekům. Nachází se zde i řada tratí pro běžkování, sáňkování a je tu prostor i pro další zimní sporty. V Tyrolsku vás čeká velmi vzrušující a rozmanitá zimní dovolená. Při plánování dovolené ale veďte v patrnosti, že právě Tyrolsko je nejoblíbenější zimní oblastí pro mnoho lyžařů z Německa, Holandska, Velké Británie i Skandinávie.Tyrolsko opravdu může nabídnout každému příznivci zimních sportů něco přesně podle jeho gusta. Můžete se ubytovat v městě Innsbruck, využít jeho pohodlného železničního a leteckého spojení a zakoupit si skipas, který zahrnuje 8 středisek v okolí města. Všechna jsou samozřejmě propojená s centrem města efektivní autobusovou dopravou. Anebo můžete zůstat v jedné z vesnic, které vypadají jako z pohlednic, ať už ve Wildschönau, v Alpbachu nebo ve Westendorfu.Protikladem této romantiky je výběr jedné z největších lyžařských oblastí v Tyrolsku, která zahrnuje například Söll, Brixen, Ellmau a Westendorf a propojení se skiareálem Kitzbühel. Tahle gigantická oblast nabízí 400 km sjezdovek s ultramoderním technickým zasněžováním. Požitkáři libující si v après-ski se v Tyrolsku také nezklamou. v regionu je řada kasín a dalších svatyní zábavy, skvělá párty scéna je v Innsbrucku, Seefeldu i v Kitzbühelu. A nejvíc to žije v místech jako je Soll, St. Anton nebo Sölden, tam se konají největší akce celé sezóny.Pro milovníky letního lyžování je po celý rok k dispozici ledovec Tux. Po většinu roku jsou pro lyžaře otevřeny i další ledovce jako Kaunertal, Pitztal a Sölden.Fanoušci zimních sportů a sportovně zaměření lyžaři nešlápnou vedle, pokud zvolí Kitzbühel, dějiště každoročního závodu Světového poháru na svazích Hahnekannu. Tuhle událost sleduje v průměru 50 tisíc fanoušků, což z ní činí jednu z největších světových sportovních akcí.Pořád se nemůžete rozhodnout, kam jet letos lyžovat? Vyberte si Tyrolsko, určitě neprohloupíte!
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.