Čeština

Trentino Lyžařská střediska

Lyžařská střediska a lyžování v TrentinuTrentino je samostatnou provincií autonomního regionu Trentino – Horní Adiža. Nachází se na severu Itálie a hlavním městem provincie je Trident. Impozantní vrcholy, fascinující zimní krajina a spousta sjezdovek všech stupňů náročnosti - v Trentinu si na své přijde každý lyžař!
Dolomiti Superski je jednou z největších a nejmodernějších lyžařských oblastí na světě. Lyžařská střediska jako San Pellegrino, Bella Monte, Kronplatz nebo Folgaria nabízejí pestré možnosti lyžování pro začátečníky i pokročilé. Všechny skiareály jsou také velmi dobře přizpůsobeny potřebám rodin s dětmi, nechybějí četné lyžařské školky a školky, služby hlídání dětí i řada dětských sněžných hřišť s rozmanitými atrakcemi pro malé i větší děti.

Skvěle upravené snowparky a speciálně upravované boardercrossové tratě v Canazei, Madonna di Campiglio či v Pinzolo rozbuší srdce všech snowboardistů a milovníků freestylu.

Trentino okouzluje návštěvníky nejen víc než 800 kilometry sjezdovek a ideálními podmínkami pro lyžování na všech úrovních. Jedinečné přírodní scenérie, mnoho kilometrů běžeckých okruhů, skialpové túry, procházky na sněžnicích a řada dalších atraktivních zimních aktivit přitahuje ročně statisíce milovníků zimních sportů.
0
středisek s víc než 20 cm nového sněhu

Reklama

Reklama

Fotografie Trentino

Reklama