Trentino

Pozza di Fassa - Aloch - Buffaure Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 2mezi malými skiareály v regionu Evropa
Č. 3mezi malými skiareály v regionu Itálie
Č. 2mezi malými skiareály v regionu Trentino
Všechny recenze

V Pozza di Fassa, v srdci Dolomiti Superski, se nachází skiareál Buffaure, která se brzy dočká napojení na lyžařské oblasti Ciampac a Sellaronda. Provoz ve skiareálu zajišťují moderní lanovky a vleky, lyžařům jsou k dispozici vždy dobře udržované sjezdovky. Návštěvníci ocení doplňkové služby, jako je lyžařská a snowboardová škola, dětská zóna Kinderland, nebo Snow Park, kde si děti mohou v klidu a bezpečí vychutnávat první zážitky na sněhu.

Věděli jste, že: Omezené množství sjezdovek v Buffaure je předurčeno víceméně spíše pro jednodenní lyžování. Většina zdejších hostí se během dalších dnů vydává na sjezdovky okolních středisek, kde mohou lyžovat na stovkách kilometrů sjezdovek - Pozza di Fassa přitom zůstává ideálním výchozím bodem!

Náš tip: Vydejte se z Pozze panoramatickou kabinovou lanovkou Buffaure, která po několika minutách stoupání nabízí nezapomenutelný výhled na Catinaccio, Latemar a Sassolungo. Okouzlující hory, které inspirovaly legendy králů, královen, gnomů a víl. Z vrcholové stanice pokračujte sedačkovou lanovkou Col de Valvacin, kterou obklopuje panorama hor Marmolada, Monzoni a Vajolet. Krásné a vždy dobře upravené sjezdovky, připravené pro každého, udělají radost i těm nejnáročnějším lyžařům. Dvě sedačkové lanovky Pala del Geiger a Orsa Maggiore vás dopraví až do nadmořské výšky 2 248 metrů. Sella Brunec, imaginární brána do sněžných polí Ciampacu.

Nenechte si ujít: Okouzlující panoráma, které vás obklopí, klid a bezvadný výhled do údolí Giumella, jsou exkluzivní zárukou nezapomenutelného dne na lyžích.

Zážitek: Údolí Val di Fassa, situované uprostřed Dolomit, je obklopeno jedinečnou krajinou. Panoramatická lyžařská výprava nabízí lyžařům jedinečné a zcela nové zážitky na lyžařském kolotoči v srdci prosluněných a pozoruhodných Dolomit. 

Naplánuj si dovolenou

Pozza di Fassa - Aloch - Buffaure Ubytování

Víc o lyžařském terénu

5%
Modré sjezdovky
73%
Červené sjezdovky
22%
Černé sjezdovky
12
Sjezdovky celkem
14.4 km
Sjezdovky celkem
2 km
Nejdelší sjezd
14.4 km
Sjízdný terén
1.9 km
Osvětlené

Počet vleků: 7

1
Kabinkové lanovky
4
4-sedačky
2
Lyžařské vleky

Nadmořská výška

2354m
Vrchol
0m
Převýšení
1320m
Údolí

Důležité termíny

27 listopad, 202127. 11. 2021

Začátek sezóny

18 duben, 202218. 04. 2022

Konec sezóny

N.A.

Délka sezóny (dny)

N.A.

Délka minulé sezóny (dny)

N.A.

V provozu (roky)

0cm

Průměrně nasněží
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.