Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Trentino - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Trentino v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Trentino FAQ

Lyžařská střediska a lyžování v Trentinu

Trentino je samostatnou provincií autonomního regionu Trentino – Horní Adiža. Nachází se na severu Itálie a hlavním městem provincie je Trident. Impozantní vrcholy, fascinující zimní krajina a spousta sjezdovek všech stupňů náročnosti - v Trentinu si na své přijde každý lyžař!Dolomiti Superski je jednou z největších a nejmodernějších lyžařských oblastí na světě. Lyžařská střediska jako San Pellegrino, Bella Monte, Kronplatz nebo Folgaria nabízejí pestré možnosti lyžování pro začátečníky i pokročilé. Všechny skiareály jsou také velmi dobře přizpůsobeny potřebám rodin s dětmi, nechybějí četné lyžařské školky a školky, služby hlídání dětí i řada dětských sněžných hřišť s rozmanitými atrakcemi pro malé i větší děti.Skvěle upravené snowparky a speciálně upravované boardercrossové tratě v Canazei, Madonna di Campiglio či v Pinzolo rozbuší srdce všech snowboardistů a milovníků freestylu.Trentino okouzluje návštěvníky nejen víc než 800 kilometry sjezdovek a ideálními podmínkami pro lyžování na všech úrovních. Jedinečné přírodní scenérie, mnoho kilometrů běžeckých okruhů, skialpové túry, procházky na sněžnicích a řada dalších atraktivních zimních aktivit přitahuje ročně statisíce milovníků zimních sportů.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.