Obertauern, Salcbursko

Salcbursko Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Salcbursko - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Salcbursko v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Salcbursko FAQ

Lyžování a lyžařská střediska v SalcburskuProč je lyžování v Salcbursku tak skvělé, je nasnadě: ve spolkové zemi Salcbursko se nachází části Vysokých a Nízkých Taur, Salcburské předhůří (Salzburger Voralpenland), ale i části Tennengebirge a skupiny Osthorn i kousek vápencových Alp.V Salcbursku se nacházejí známé lyžařské oblasti, jako je Bad Gastein, Hochkönig, stále se rozrůstající lyžařská oblast Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, ledovcový Kitzsteinhorn-Kaprun, Flachau, Zell am See, Obertauern nebo Zauchensee či Zillertal Arena. Počet nabízených sjezdovek je úžasný a na svazích se nachází spousta kvalitních vleků a moderních lanovek, stejně jako pestrá škála doprovodných služeb, které mohou lyžaři a snowboardisti naplno využívat. Bez ohledu na to, jestli dáváte přednost lyžování, snowboardingu, běžeckému lyžování, zimní turistice, nebo některému z alternativních zimních sportů nebo aktivit, určitě tady najdete ideální podmínky.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.