Špindlerův Mlýn Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 5v poměru kvality a ceny v regionu Evropa
Č. 1pro experty v regionu Česká republika
Č. 1pro experty v regionu Krkonoše
Všechny recenze

Lyžařské středisko Špindlerův Mlýn


Skiareál Špindlerův Mlýn
je největší lyžařské středisko v České republice, vzdálené od Prahy asi 2 hodiny jízdy autem. Tento členitý krkonošský resort je každý rok dějištěm mnoha významných sportovních událostí. Celkem 24 kilometrů upravovaných lyžařských terénů ve Špindlerově Mlýně, přístupných na jeden skipas, se nachází v areálech 

► Co byste měli vědět


Špindlerův Mlýn jako významné centrum zimních sportů má pro návštěvníky vybudovanou rozsáhlou infrastrukturu, ať už jde o síť půjčoven sportovního vybavení a ski servisů (pod jednotnou značkou Špindl Motion), síť lyžařských škol Skol Max s certifikovanými lyžařskými instruktory, nebo síť lyžařských školiček, které najdete u všech hlavních lyžařských vleků ve všech částech skiareálu. Nabídku prémiových služeb rozšiřuje i síť Špindl Motion Shops, luxusních obchodů se sportovním vybavením a doplňky.

Samozřejmostí je pestrá nabídka gastronomických služeb: Panoramatická samoobslužná restaurace Na Pláni s velkou venkovní terasou nebo restaurace Medvědín s širokým výběrem pokrmů české i světové kuchyně. Dalším tipem je restaurace Svatý Petr u dojezdu sjezdovek, odkud můžete přes den sledovat dění na sněhu z vyhřívané panoramatické terasy a po večerech prožít nezapomenutelné apres-ski party. Pro návtěvníky, kteří si potrpí na styl a na luxus, je tady nóbl quattro® BAR s každodenní Happy hour a drinky za akční ceny. Do nabídky apres-ski barů určitě patří i Après-ski bar Svatý Petr u 6-sedačky tamtéž, nebo Après-ski bar Hromovka, který je otevřen i po dobu večerního lyžování, a kromě drinků a teplých nápojů nabízí i malé občerstvení pro hladové lyžaře.

► Tipy na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Ubytování ve Špindlerově Mlýně je velice žádané, kromě nabídky apartmánů (od 1200 Kč/den) lze využít ubytovací kapacity řady hotelů, penzionů, horských chat i privátů. Nabídky ubytování v resortech, penzionech, apartmánech, chatách, ubytovnách či privátech najdete i zde: Ubytování Špindlerův Mlýn.

► Tipy pro nelyžaře

Ve Špindlerově Mlýně není nouze ani o nelyžařské aktivity: Součástí skiareálu je bobová dráha a svah přímo určený k sáňkování, ale i snowtubingová dráha, ledová stěna i kluziště. Město nabízí nový aquapark, v němž si přijdou na své děti i dospělí (brouzdaliště, bazén, vodní hřib, vířivky, sauna), tenisové a squashové kurty, bowling, sportovní střelnici nebo golfový simulátor.

► Skipasy přes internet

Skiareál nabízí onlin nákup skipasů prostřednictvím věrnostního programu v eshopu gopass.cz. Při koupi skipasu přes internet středisko poskytuje slevu, navíc se vyplatí kupovat skipasy s časovým předstihem, neboť s čím větším předstihem nakoupíte, tím nižší bude jejich cena.

Naplánuj si dovolenou

Špindlerův Mlýn Ubytování

Víc o lyžařském terénu

30%
Modré sjezdovky
55%
Červené sjezdovky
15%
Černé sjezdovky
20
Sjezdovky celkem
24.3 km
Sjezdovky celkem
2.7 km
Nejdelší sjezd
24.4 km
Sjízdný terén
1.5 km
Osvětlené
13 km
Zasněžování

Počet vleků: 17

1
Expresní 6-sedačky
3
Expresní 4-sedačky
1
3-sedačky
1
2-sedačky
11
Lyžařské vleky

Nadmořská výška

1233m
Vrchol
531m
Převýšení
702m
Údolí

Důležité termíny

04 prosinec, 202104. 12. 2021

Začátek sezóny

24 duben, 202224. 04. 2022

Konec sezóny

N.A.

Plánovaná délka sezóny (dny)

N.A.

Délka minulé sezóny (dny)

N.A.

V provozu (roky)

0cm

Průměrně nasněží
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.