Sněhové zpravodajství: Kde sněží a kde se už lyžuje

Newsroom Lyžařské zpravodajství Sněhové zpravodajství: Kde sněží a kde se už lyžuje

Reportéři OnTheSnow monitorují množství sněhu a nové sněžení v přibližně 2 000 skiareálech po celém světě sedm dní v týdnu a 24 hodin denně. To vše proto, abyste si mohli ověřit, kde najdete nejlepší podmínky pro lyžování, než vyrazíte na lyže.

Během lyžařské sezóny vydáváme každý týden pravidelný souhrn lyžařského zpravodajství, kde zjistíte, zda je někde sníh, jaká je situace v lyžařských střediscích, které skiareály jsou už v provozu a jaké jsou předpovědi počasí na nejbližší období. Najdete zde kompletní soubor informací, které vám pomohou rozhodnout se, kam vyrazit na lyže.

OnTheSnow

Než lyžařská sezóna vypukne i na českých horách, podívejte se, kdy zahajují zimní sezónu skiareály v Rakousku, kam v říjnu na lyže a jak si před zimou posilovat svaly, abyste zvládli sjet v pohodě i delší sjezdovky.

S pravidelným souhrnem sněhového zpravodajství začínáme v zimní sezóně 2021-2022 od 22. listopadu 2021.

Skiareály v provozu: Kde se už lyžuje

Jaká je předpověď počasí na nejbližší dny

Vývoj počasí a pravděpodobnost srážek na horách v nejbližších dnech zobrazuje model od windy.com »

 

 

Sníh v Alpách

Kolik sněhu aktuálně leží na horách? Barvy na interaktivní mapě se mění podle množství sněhu od fialové přes zelenou a oranžovou až po červenou. Čím větší vrstva sněhu, tím výraznější barvu na mapě uvidíte.

Copyright © 1995-2021  Mountain News Corporation.  All rights reserved.