Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Lombardie - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Lombardie v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Lombardie FAQ

Lyžařská střediska a lyžování v LombardiiSkiareály v Lombardii jsou cílem mnoha českých lyžařů a snowboardistů, zdejší sjezdovky jsou velmi dobře upravované, od těch nejmírnějších cvičných svahů až po náročné černé pisty pro profesionály, a to nejen ve velkých lyžařských areálech jako jsou Livigno nebo Bormio. Na 110 lombardských vrcholů je přes 3000 metrů vysokých, na výběr je ze 70 skvěle vybavených skiareálů a více než 12000 km sjezdovek plus 590 km běžeckých tratí.Zázemí pro rodiny s dětmi je v lombardských střediscích přivedeno k dokonalosti - od velmi vstřícného a citlivého přístupu ubytovatelů s mnoha službami i pro nejmenší členy rodiny přes volné vstupy nejmenších dětí na sněžná hřiště a vleky, obrovský výběr lyžařských školiček a škol i služby hlídání dětí, aby si svou zaslouženou dovolenou mohli lyžařsky či nelyžařsky užít i rodiče, až po širokou škálu aktivit, které lze v zimním období na horách absolvovat, ať už jsou to procházky na sněžnicích, zimní turistické trasy, jízda na sněžných skútrech nebo psích spřeženích, dětské naučné stezky s překvapením, anebo také ryze relaxační možnosti využití termálních pramenů v mnoha zdejších lázních a akvaparcích.Hlavní dění se ve středních Alpách nepochybně soustředí do širokého údolí Valtelina, kde je mnoho významných středisek: Madesimo, Aprica, Valmalenco a Bormio – Santa Caterina Valfurva.Na úplném severu Lombardie leží střediska Livigno a Passo Stelvio. Další známou lyžařskou oblastí je Pontedilegno Tonale (Adamello Ski). V provincii Brescia najdeme Gromo, Presolana a Manivia. V provincii Bergamo se nacházejí střediska Brembo ski (v údolí Brembana), Foppolo, Piani di Bobbio, Valtorta a Piazzatorre. Východně od Bergama se dá lyžovat na Pian delle Betulle a Piani d'Erna.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.