Starý Smokovec Ceny skipasů 2022/23

Starý Smokovec Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Starý Smokovec? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Starý Smokovec Sezónní skipasy

*Ceny v
Platí pro:Dítě6-11Junior12-17Dospělý18-59Senior60+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 9. 2022369.00419.00519.00419.00
Poznámka: Šikovná sezónka Premium: Šikovná sezónka platí v strediskách Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel (AT) a Muttereralm (AT), Jasná (SK), Tatranská Lomnica (SK), Štrbské Pleso (SK), Starý Smokovec (SK), Szczyrk - SMR/BSA/COS (PL), Špindlerův Mlýn (CZ) a Ještěd (CZ).

Důležité! Poslední aktualizace cen 23. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Starý Smokovec Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v
NázvuAktualizováno: 22. 12. 2020
Poznámka: V lyžiarskych strediskách Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso sa skipasy predávajú za dynamické ceny. Ceny závisia od vyťaženosti strediska v daný deň, od dátumu rezervácie, počasia, ale aj od typu sezóny (hlavná a mimosezóna). Online skipasy sa predávajú už od 19 €, počas Vianoc od 27 € a počas Silvestra od 39 € v stredisku Jasná, resp. počas Vianoc od 25 € a počas Silvestra od 35 € vo Vysokých Tatrách.

Důležité! Poslední aktualizace cen 22. pro 2020. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Starý Smokovec Informace o sezónních a denních skipasech

Starý Smokovec Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Starý Smokovec je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Starý Smokovec vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Starý Smokovec Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Starý Smokovec připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 25. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 19. bře 2023. Díky 3 sjezdovkám a 3 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +421 903 112 200.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: