Starý Smokovec Mapa sjezdovek

Starý Smokovec Mapa sjezdovek

Poznejte skiareál Starý Smokovec - podívejte se, jak vypadá mapa střediska Starý Smokovec, naplánujte si lyžování na další den nebo si znovu připomeňte tratě, které jste už na lyžích projeli. Kliknutím na mapu níže se obrázek zobrazí v nejvyšší kvalitě.
Starý Smokovec resort's trail map

Starý Smokovec - pohodlná lanovka na Hrebienok, denní a noční sáňkovačka patří k nejlepším zimním zážitkům. Jakubkova lúka s lehkou sjezdovkou je optimálním místem pro lyžaře začátečníky. Hrebienok, nejoblíbenější místo zimních turistických vycházek k Vodopádům Studeného potoka či vysokohorským chatám, se stal známým už i díky akci Tatry Ice Master - ledové sochy a tuto zimu zde naleznete opět i ledovou baziliku - Tatranský dóm.

Nenároční lyžaři si zamilují právě středisko Starý Smokovec - Hrebienok nebo Jakubkova lúka. Toto nejnavštěvovanější turistické centrum má v nabídce výhodné skipasy platné pouze v daném středisku.
Populární atrakcí je sáňkovačka po 2,5 kilometrové osvětlené trati z Hrebienka do Starého Smokovce. Pokud se chcete naučit lyžovat nebo přivést k lyžování své děti, profesionální tým instruktorů lyžařské školy nabízí lekce i pro úplné začátečníky. Středisko Vysoké Tatry Starý Smokovec je ideálním startem pro zimní turistiku k vysokohorským chatám a vodopádům.
Unikátnost přírody, netradiční zábavní atrakce, úžasný výhled ze hřbetů tatranských hor a nadstandardní služby jsou tím pravým důvodem, proč strávit dovolenou právě v Tatrách!

Naplánuj si dovolenou

Víc o lyžařském terénu

100%
Modré sjezdovky
3
Sjezdovky celkem
3.4 km
Sjezdovky celkem
2.4 km
Nejdelší sjezd
3.4 km
Sjízdný terén
1 km
Zasněžování
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.