Čeština

Val di Fassa - Karersee Lyžařská střediska

Údolí Fassa zahrnuje 9 lyžařských středisek, 80 lyžařských vleků a moderní zasněžovací systém, pokrývající celou olbast. Více než 200 km sjezdovek spojuje údolí Fassa se sjezdovkami Sella Group a s dalšími 500 km sjezdovek patřících pod Dolomiti Superski. Údolí Fassa je nezapomenutelné zejména kvůli úžasným výhledům na vrcholky Dolomit.
Dva skipasy Vám umožní lyžovat všude: skipas údolí Fassa/Carezza uplatníte na všech sjezdovkách od Canazei po Costalunga Pass a skipas Trevalli platí v údolích Moena – Fiemme.
Lyžařům, kteří chtějí strávit lyžováním celý den, nabízí údolí Fassa tratě vedoucí některými legendárními vrchy. Jsou to například trať Sellaronda, trať Panorama, trať Great War a trať Three Valleys. Lyžovat můžete samozřejmě i večer.
Vydat se můžete i na běžecké trati, kterých je k dispozici až 50 km. Tyto běžecké trati se táhnou od začátku údolí až na 2000 m vysoký Ciampac a nachází se zde i část slavné trati Marcialonga. I snowboardisté si tu najdou spoustu zábavy na U-rampách a dalších překážkách. Rodiny s dětmi mohou využít zábavné parky, hřiště a lyžařské školy.
Zimní dovolená v údolí Fassa ale neznamená jen lyžování. Objevte mnohé opuštěné horské chatky, vychutnejte si gastronomické speciality a využijte služby aspoň jednoho z mnoha wellness center.

0
středisek s víc než 20 cm nového sněhu