Prémiový partner

Sölden Recenze

Recenze Sölden

Znáte Sölden? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Sölden neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Sölden

Celkem (3.9)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Fery
Do Soeldenu jezdíme už čtyři roky, kupujeme celoročku, za 16 dní lyžování ji máme projetou. Je pravda že únor a březen je max plno, ale vždycky se dá najít sjezdovka na který jezdí pár lyžařů většinou je to černá. Služby jsou na vysoké úrovni ať už restaurace, servisy atd. Obsluhy vleků se na vás nemračí a nemají problém dětem pomoci nebo i zastavit vlek. Sjezdovky jsou rozmanité a najde si opravdu jak začátečník tak i velmi zkušený lyžař. Úprava sjezdovek kvalitní, ale když napadne větší množství sněhu tak ani tady neumí zázraky. ... Kompletní recenze
Rozmanitost sjezdovek
Vzdálenost od ČR
před 10 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Sölden, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.