Rhone Alpes Skipasy

Lift Ticket Prices for Ski Resorts in Rhone Alpes

Ceny skipasů v regionu Rhone Alpes. Kde jsou levné skipasy?

Rhone Alpes Ceny skipasů

*Ceny v €

SkiareálSezónní skipas DospělýSezónní skipas Dítě1 den Dospělý1 den DítěKoupit online
Abondance287.00207.0028.1022.30-
Albiez Montrond492.00297.0032.0027.00-
Alpe d'Huez930.50756.5066.0055.00Koupit online
Alpe du Grand Serre290.00176.0036.0022.00-
Arêches - Beaufort485.00388.0041.0034.00-
Auris en oisans 993.00718.00--Koupit online
Autrans Méaudre280.00-23.70--
Bernex280.00-29.00--
Bessans111.0068.0012.509.50-
Bonneval sur Arc700.00560.0029.8024.50-
Brides les Bains1,322.00-66.60--
Champagny en Vanoise629.00503.0061.0049.00-
Chamrousse733.50420.5040.5024.00-
Chatel1,108.00566.0056.0042.00-
Col d'Ornon132.000.0012.009.50-
Col de Marcieu78.3070.2016.0013.50-
Courchevel1,620.00-72.0059.00-
Flaine732.00-61.0048.80-
Flumet - St Nicolas la Chapelle569.00454.0040.5032.40-
Gresse en Vercors279.00232.0023.0019.50-
La Chapelle d'Abondance714.00536.0048.0036.00-
La Clusaz760.00560.0053.0041.00-
La Norma416.00333.0042.5035.20Koupit online
La Plagne759.00608.0068.0055.00-
La Rosière796.00597.0058.0043.50-
La Sambuy196.00155.0019.5015.50-
La Tania1,225.00858.0068.0054.00-
La Toussuire1,521.001,230.0060.5049.00-
Lans en Vercors270.00230.0020.4017.00-
Le Collet d'Allevard534.00282.5023.5015.00-
Le Corbier760.50615.0059.3049.00-
Le Grand Bornand754.00377.0052.0036.40Koupit online
Le Semnoz185.00125.0016.0013.00-
Les 2 Alpes949.00770.0066.0053.00Koupit online
Les 7 Laux897.00338.0040.0020.50-
Les Arcs750.00600.0078.0063.00Koupit online
Les Brasses318.00155.0028.0021.00-
Les Carroz732.00488.0057.0045.60-
Les Contamines - Montjoie605.00514.0054.5044.50-
Les Egaux85.0070.0015.5012.00-
Les Gets870.00655.0047.0037.00-
Les Habères195.40139.8019.5015.00-
Les Houches3,110.002,643.5057.0048.50-
Les Menuires1,620.00-64.0069.00Koupit online
Les Saisies846.00761.0046.2037.80Koupit online
Manigod417.00219.0022.4019.60-
Megève890.00756.5052.5045.00Koupit online
Mont Saxonnex150.00120.0015.0011.00-
Montmin - Col de la Forclaz120.0090.009.507.50-
Montriond1,079.00-47.0036.50-
Morillon1,284.00-57.00--
Méribel1,620.001,134.0059.9049.10-
Notre Dame de Bellecombe797.00637.0050.0040.00-
OZ 33001,052.00761.0064.0053.00Koupit online
Passy152.0075.0025.5022.50-
Peisey-Vallandry999.00799.0054.0044.00-
Pralognan la Vanoise489.00399.0041.0034.00-
Praz de Lys - Sommand369.00270.0035.0027.50-
Praz sur Arly569.00454.0040.5032.40-
Saint Gervais Mont-Blanc890.00765.5063.5054.00Koupit online
Saint Pierre de Chartreuse150.000.0015.0010.00-
Samoëns732.00488.0057.000.00-
Savoie Grand Revard235.0024.0025.508.00-
Sixt Fer à Cheval1,284.00-57.0045.60-
St Hilaire de Touvet80.0060.0012.0010.00-
St Martin de Belleville1,550.00-64.00-Koupit online
St Sorlin d'Arves1.001.0059.3048.00-
Ste Foy Tarentaise714.00643.0040.0036.00-
Thollon les Memises225.00145.0025.5020.40-
Tignes1,130.00-57.0048.00-
Val Cenis440.00353.0049.5041.00-
Val Thorens1,310.00917.0073.5060.20-
Val d'Isère908.000.0075.000.00-
Valfréjus416.00333.0042.5035.20Koupit online
Valloire1,098.00933.0054.9046.40Koupit online
Valmeinier 1,098.00933.0052.3044.20-
Valmorel825.00672.0058.5048.00-
Vaujany664.00489.5048.0036.00Koupit online
Villard Reculas993.00718.0022.5021.00Koupit online
Villard de Lans749.00-43.0032.00-

Upozornění: Ceny se mohou změnit. Kontaktujte lyžařská střediska a vyžádejte si aktuální informace.

Rhone Alpes Informace o sezónních a denních skipasech

Rhone Alpes Informace o sezónních skipasech 2026/2027

Kolikrát navštívíte lyžařská střediska regionu Rhone Alpes? Sezónní permanentka je nejlepší volbou pro vášnivé lyžaře a pro všechny, kteří se chtějí do středisek v regionu Rhone Alpes vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z různých typů permanentek, které vyhovují všem věkovým kategoriím a preferencím.

Držitelé sezónního skipasu získají kromě sezónních jízdenek na vleky také nejlepší cenu a různé výhody.

Rhone Alpes Informace o denních skipasech

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2026–2027 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně na pokladně ve středisku. Pro podrobné informace volejte konkrétní středisko.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Čtěte také další naše tipy, jak při plánování zimní dovolené ušetřit.

Naplánuj si pobyt