Prémiový partner

Windham Mountain Ceny skipasů 2022/23

Windham Mountain Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Windham Mountain? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Windham Mountain Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě0-6
Dospělý
Senior65-74
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 31. 3. 202399.001,599.001,099.00
Poznámka: Prices indicated are for the Double Diamond Series. For the latest pricing and other options, click/tap Purchase.Koupit online

Důležité! Poslední aktualizace cen 10. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Windham Mountain Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 2. 12. 2020
Poznámka: Purchase tickets online in advance. Many days are capacity restricted and tickets will not be available for purchase on site!Koupit online

Důležité! Poslední aktualizace cen 02. pro 2020. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Skipasy

Windham Mountain Informace o sezónních a denních skipasech

Windham Mountain Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Windham Mountain je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Windham Mountain vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Windham Mountain Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Windham Mountain připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 21. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 02. dub 2023. Díky 54 sjezdovkám a 11 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (800)754-9463.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: