Zakopane - Polana Szymoszkowa, Malopolsko

Malopolsko Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Malopolsko Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Malopolsko - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Malopolsko v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Malopolsko Ubytování

Skiareály - Malopolsko FAQ

Lyžařská střediska a lyžování v MalopolskuMalopolské vévodství se nachází v jižním Polsku a hraničí se Slovenskem. Centrem vévodství je Krakov. Na území Malopolska se nachází několik pohoří (Beskydy, Tatry, Pieniny) a s nimi i velká část polských lyžařských středisek. Největší a nejoblíbenější je Białka Tatrzańska – Kotelnica, populární je i nejvýše položené středisko Zakopane – Kasprowy Wierch. Velice oblíbená a atraktivní jsou také příhraniční střediskaJurgów – Hawrań a Małe Ciche ve Vysokých Tatrách, jakož i lázeňské město Krynica, kde je hned několik lyžařských středisek a samozřejmě řada příležitostí k relaxu a wellness po celodenním lyžování..
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.