Aktuální sněhové zpravodajství Rališka

Než se vydáš na lyže, ověř si sněhové podmínky ve středisku Rališka. Aktuálně nemáme informace o množství sněhu ve skiareálu Rališka. Na této stránce se dozvíš, na kolika sjezdovkách se lyžuje, kolik vleků je v provozu, kdy naposledy sněžilo, kolik sněhu napadlo a jaké je ve skiareálu počasí.
RališkaZavřeno

Nový sníh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka ke sněhovým podmínkám: Restaurace a penzion otevřeny . V restauraci pro Vás máme od pátku do neděle poctivé jídlo dle našeho menu z vyhlášené domácí kuchyně . Ideální cíl pro turisty a cyklisty , u nás Vás nasytíme , přijďte se přesvědčit Více na facebooku Restaurace U Vaňasů , www.raliska.com , tel.: +420 737 583 946 . Těšíme se na Vás a jsme tu pro Vás .

Profil střediska

hero
07. pro
Plánovaný start sezóny
23. bře
Plánovaný konec sezóny
Lyžařské středisko Rališka Lyžařský areál Rališkaleží v nadmořské výšce 605 – 729 m.n.m. nad přehradou Horní Bečva. Na vrchol sjezdovek lyžaře přepravuje 2-sedačková lanovka, doplňuje ji lyžařský vlek Tatrapoma. ► Co byste měli vědět Pro děti je ve spodní části areálu připraven malý dětský vlek. Všechny čtyři sjezdovky na Rališce jsou vybaveny technickým zasněžováním a umělým osvětlením pro večerní lyžování. Ve středisku jsou v prodeji časové skipasy i bodové jízdné. Bezplatné parkoviště se nachází přímo u dolní stanice lanovky. ► Služby ve středisku Ke službám střediska patří lyžařská škola, skiservis, půjčovna sportovního vybavení a restaurace s kapacitou 40 míst.  ► Tipy na ubytování na Rališce Nabídky ubytování v resortech, penzionech, apartmánech, chatách, ubytovnách či privátech najdete i zde: Ubytování Rališka

Naplánuj si pobyt

Skiareály v okolí & související regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.