Štrbské Pleso Recenze

Recenze Štrbské Pleso

Znáte Štrbské Pleso? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Štrbské Pleso neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Štrbské Pleso

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Anonym
sjezdovka ujde.... Kompletní recenze
dlouhá sjezdovka, vyhřívaná še...
kvalita sněhu, moc lidí
před 4 lety
Sylvie
Ačkoliv pralo pocasi a bylo slunečno, setkaly jsme se s mnoha negativy v tomto středisku jako napr.. Skipas stal na dva dny po sleve 68 Euro. Za tuto cenu nam bylo umožněno lyzovat prvni den dopoledne na pome! , připadne 3 sedacce se sjezdovkou dlouhou cca 300 m. Po poledni otevřeli konecne hlavní 4 sedackovou sjezdovku. Lanovka vy si za tu cenu zaslouzila plexisklo na zakrytí lyzaru. Nahore chata Pod soliskem nabizela rychlou obsluhu, vyborne jidlo, velke porce za rozumnou cenu. Druhy den hlavni sedacka v provozu, i kdyz a řadou, do 12h. Pote k dispozici pouze znovu poma a 3 sedacka s krátkou sjezdovkou. Obe sjezdovky jiz ve velmi neupravenem stavu. Zkracene, pokud chce člověk ztratit cas a vyhodit penize, at zvoli toto misto. My jsme za 68 Euro sjely hlavni sjezdovkou 7 jizd!! Pokud se chcete bránit a dostat nejakou kompenzaci, řešíte tuto záležitost v Info centru, bude vam nabidnuta kompenzace formou nahradniho skipassu, coz cizinci opravdu neoceni, protoze nikdo na 1 den nejisteho lyzovani neprijede!! LYZOVANI POPRVE A NAPOSLEDY. ... Kompletní recenze
Vyslo pocasi, vyborne jídlo na...
Dlouhé rady, velka ztrata casu...
před 4 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Štrbské Pleso, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.