Olešnice na Moravě Recenze

Recenze Olešnice na Moravě

Znáte Olešnice na Moravě? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Olešnice na Moravě neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Olešnice na Moravě

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Petr Beníček
Toto středisko je vynikající pro začátečníky a středně pokročilé. ... Kompletní recenze
Slvělě pro začátečníky
undefined
před 3 lety
David Sladky
Dnes 8.2.2015 jsem navštívil asi po čtvrté toto středisko před tím se to dalo až na kuchyni mají na výběr pouze jedno jídlo,ostatní jsou párky, klobásy ,hranolky a polotovary. Hospůdka u Caesara ha ha spíš bufet na kříži:), jinak lyžovačka dobrá v týdnu se to vždycky dalo.Dnes však katastrofa!!!! Absolutně nepochopím jak může středisko s tak malým zázemím o víkendu když je tam mrak lidí pořádat na té jedné jediné sjezdovce ještě závody.Další průser nastal když jsem si šel dát jídlo, ale sníst ho není kde,lidi od závodníků obsadily všechny místa.(na pořád) Takže venku smažák se sněhem(vypukla mezitím chumelenice a fičel severák) chutnal skvěle, za tři minuty nebyl talíř vidět:) Jasně ještě sem ho mohl sníst v autě. A teď k těm závodům. Dojezd ke spodnímu vleku z toho zbylo asi 2m na šířku, do toho se tam motaly nekontrolovatelně lidi ,projet tama bylo o držku a nikoho to nezajímalo, organizátoži se staraly jen o závod na zbytek nas.at . Tak takhle ne přátelé když to neumíte,nemáte na to prostory a dostatek lidí tak tam nic nepořádejte, Ti kteří vám byli celej den u p.dele vás živý a to tím že k vám jezdí opakovaně. Tohle není jen můj názor šlo to tam neska slyšet ze všech stran.Jinak abych jenom nepi.oval tak tam mají dobré zázemí pro děti, malej vlek zdarma a ještě nějakej kolotoč pro mrňouse taky asi zdarma .Nakonec jsem si ještě docela dobře zajezdil,ale až ten cirkus zabalili. Takže doporučuji,ale řízek sebou a mrkněte se na jejich stránky jestli se tam náhodou něco nepořádá to je potom lepší jet i o 100 km dál:-D ... Kompletní recenze
Blízko Brna,
Malé zázemí
před 8 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Olešnice na Moravě, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.