Zillertal Arena Recenze

Recenze Zillertal Arena

Znáte Zillertal Arena? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Zillertal Arena neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Zillertal Arena

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Anonym
dobrý dojem ... Kompletní recenze
nejsou fronty
spodek sjezdovky je mokrý a ne...
před 4 lety
Tomáš Olson
V tomto středisku jsem byl cca 10x, tedy si troufám tvrdit, že jej mám slušně nejeté. Patřím spíše mezi sportovně jezdící lyžaře s oblibou carvingového lyžování, takže se zaměřím na hodnocení terénů s tímto ohledem. Když se podíváte na skimapu uvidíte, že středisko je poměrně velmi rozsáhlé a že je rozděleno do čtyř větších oblastí. Zcela vlevo se nachází kopce nad Zell im Zillerem, které jsou svým charakterem spíše sportovnějšího rázu, sjezdovky užší s mnoha terénními zlomy, zatáčkami a křížením. Svým charakterem tedy nejsou pro carving příliš vhodné. Taktéž zde nejdete 3 obstarožní pomalé sedačky. Pakliže vyjedete na vrchol (Ubergangsjoch), můžete se poměrně dlouhou spojovací hřebenovkou (21) dostat do druhé lyžařské oblasti s vrcholem na Isskogelu nad Gerlosem, kde zejména nižší partie, je v podstatě jedna velká, školní lyžařská louka vhodná pro rodiny s dětmi a lyžaře začátečníky. Když odtud sjedete po černé 36ce, vytáhnou vás lanovky Moseltret, Fussalmexpress a Falschbach až na vrchol Konigsleitenspitze odkud vedou směrem na Gerlos asi nejlepší terény celé Arény, velmi dlouhé, široké, ideální pro carving (39, 38). Bohužel je horní, prudší pasáž brzy rozbita nelyžaři ve stylu vyjedu co nejvýš a dolů se nějak dosmýkám, takže ráno je skvěle jezditelná carvem, odpoledne je to "od muldy k muldě". Opačná strana tohoto kopce, tedy směrem na Konigsleiten je tvořena prudšími, členitějšími a kratšími sjezdovkami, takže z vrchu se smýká a dojezdy jsou mírnější (2,3,4). Když sjedete dolů do Gerlospass (2,5), můžete se vytáhnout sedačkou Platenkogelxpress až na kopec Platenkogell nad Hochkrimllem, tedy úplně nejvzdálenější část Arény. Zde jsou krásné, široké, středně dlouhé sjezdovky, ideální pro mírně pokročilé, ale i pro vyznavače carvingu (8,9,3). Z mého pohledu carvingového lyžování, jsou tedy nejlepší terény na kongislaitenspitze směrem na Gerlos a celý plattenkogel. Pro rodiny s dětmi určitě louka pod Isskogelem a celý Plattenkogel (navíc je zde skvělá restaurace na Plattenalm). ... Kompletní recenze
dobrý poměr výkon/cena, rozman...
Ty nejlepší terény ve vzdáleně...
před 5 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se střediskem . pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.