SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental Mapa sjezdovek

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental Mapa sjezdovek

Poznejte skiareál SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental - podívejte se, jak vypadá mapa střediska SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental, naplánujte si lyžování na další den nebo si znovu připomeňte tratě, které jste už na lyžích projeli. Kliknutím na mapu níže se obrázek zobrazí v nejvyšší kvalitě.

Lyžařské terény SkiWeltu Wilder Kaiser - Brixental

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental sice nepatří mezi nejvýše položené rakouské skiareály, ale díky modernímu systému technického zasněžování, které pokrývá většinu sjezdovek, se může pochlubit vynikající kvalitou sjezdových tratí.

► Sjezdovky SkiWeltu Wilder Kaiser - Brixental

Speciálně pro rodiny a začátečníky nabízí SkiWelt skvělé podmínky s cvičnými loukami a snadnými sjezdovkami v Scheffau, Itteru, Hopfgarten, Söll, Westendorfu, Brixen im Thale, Going nebo v Ellmau. V údolních lokalitách jsou obvykle cvičné vleky s mírně svažitými terény. Dokonce i některé z běžných sjezdovek jsou pro začátečníky snadno zvládnutelné, například Hartkaiser a Brandstadl nad Ellmau a Scheffau nebo rodinný sjezd nad Westendorfem. Každá lokalita SkiWeltu nabízí vynikající lyžařské školy, nabídka je obrovská!

Ve SkiWeltu ale najdou to pravé i nároční lyžaři. V Brixenu se naskýtá jedinečný zážitek při sjezdu z vrcholku Hohe Salve (přístupný přes Hopfgarten nebo Söll) po jižním svahu, ale oblíbené jsou i svahy pod lanovkami Kälbersalven, a to především u fanoušků carvingu. V Ellmau na Hartkaiser se nachází údolní sjezd se známým „Black East“ a mnoha skvělými úseky jako variantami standardní sjezdovky - a nejlepší je pustit se tudy po ránu nebo aspoň v dopoledních hodinách, dokud jsou sjezdovky ještě v top stavu. V lokalitě Going by dobré lyžaře měla zaujmout takzvaná "Kaiser-Runde" s téměř 20 km sjezdovek a celkoým převýšením přes 4000 metrů. V Hopfgarten se nabízí několik náročných sjezdovek na Hohe Salve, v Itteru svěží sjezd do údolí, na své si ale sportovnější lyžaři přijdou i v Söll a Scheffau

SkiWelt má ale co nabídnout nejen rodinám a zdatným lyžařům. Své terény si najdou i požitkáři a fanoušci après-ski. V celé oblasti se nachází téměř nevyčerpatelné množství kuriózních, ale profesionálně vedených horských restaurací a skvělých lyžařských chat. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost posezení u piva za zvuků šlágrů populární hudby, nebo si chcete užít výhled do dálky s živou hudbou na slunné terase... Z nabídky 84 horských chat si vhodnou restauraci najde určitě každý.

 

► Snowparky a fun zóny ve SkiWeltu Wilder Kaiser - Brixental

Tři funparky a lyžařský parkur v lokalitě Hans im Glück v srdci SkiWeltu Wilder Kaiser - Brixental představují dobrou freestylovou nabídku! Největším snowparkem v celém středisku SkiWeltu je BIG PLAYGROUND© (Boarders Playground) Snowpark Westendorf u vleku Gampenkogellift ve Westendorfu. Kromě nepřekonatelné délky a rozlohy se vyznačuje slunnou polohou, každodenní údržbou a péčí.

 

 

Vynikající je také Intersport Kaiserpark na Tanzbodenbahn v Ellmau, nabízí tři lajny (pro začátečníky, pokročilé a profi jezdce) s rozličnými překážkami, kickery a chillout zónou. O něco méně sportovní, ale přesto nesmírně zábavný je Skiparcour v Hans im Glück a Crazy Kangaroo Park ve SkiWeltu Söll.

SkiWelt samozřejmě nabízí ještě celou řadu dalších aktivit pro milovníky lyžování: mezi jinými i dvě Skimovie-sjezdovky v Scheffau a v Söll, trati s časomírou v Brixen im Thale, Ellmau- Going i v Söll nebo noční lyžování v největší rakouském osvětlené oblasti (10 km sjezdovek).

Víc o lyžařském terénu

52%
Modré sjezdovky
36%
Červené sjezdovky
13%
Černé sjezdovky
223
Sjezdovky celkem
270 km
Sjezdovky celkem
7.3 km
Nejdelší sjezd
270 km
Sjízdný terén
10 km
Osvětlené
229 km
Zasněžování

Naplánuj si pobyt

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.