Recenze Skiareál Lipno

Znáte Skiareál Lipno? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Skiareál Lipno neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Skiareál Lipno

Celkem (3.2)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Richard Šubrt
Vlekař nejsou schopni při dešti sklopit sedačku. Jen sedí a koukají.
Josef Pavelka
Vzhledem k tomu že sjezdovky na Lipnu jsou pro začátečníky nechápu vysoké ceny. Na Hochfichtu kousek od Lipna jsou ceny nižší i pro dospělé o dětech ani nemluvě. Ochota personálu je také o dost horší. Lyžování na Hochfichtu je už na úrovni pro pokročilé, ale i začátečníci si tam užijí lépe.
Doplňkové služby
Vysoké ceny, sjezdovky pouze pro začátečníky, neochotný personál u lanovek i v restauracích
Zdeněk SVOBODA
Z důvodu nedostatečné kapacity parkoviště Ski Arealu Lipno byla pro tento účel vyčleněna přináležející louka, kde byla bez další úpravy skryta svrchní vrstva zeminy, čímž v případě nepříznivých klimatických podmínek vznikne bahniště. Při využití tohoto parkování chtě nechtě dojde ke značnému zašpinění vlastní obuvi, od které dojde k zašpinění interiéru vozidla, tak i lyžáků i lyží, a případně i oděvu. Tato skutečnost hodně deklasovala vlastní zážitek z využití areálu.
parkování
Franta
Lipno se v posledních letech hodně zlepšuje! Pro caparty doslova ráj na zemi. A my dospělí si to taky čím dál víc užíváme.
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Skiareál Lipno, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.