Sor-Trondelag Ceny skipasů 2023/24

Ceny skipasů v regionu Sor-Trondelag. Kde jsou levné skipasy?

Sor-Trondelag Ceny skipasů

*Ceny v NOK
Skiareál
Sezónní skipas Dospělý
Sezónní skipas Dítě
1 den Dospělý
1 den Dítě
Koupit online
Oppdal6,650.000.00540.000.00
Vassfjellet Skiheiser4,450.000.00390.000.00
Upozornění: Ceny se mohou změnit. Kontaktujte lyžařská střediska a vyžádejte si aktuální informace.

Sor-Trondelag Informace o sezónních a denních skipasech

Sor-Trondelag Informace o sezónních skipasech 2024/2025

Kolikrát navštívíte lyžařská střediska regionu Sor-Trondelag? Sezónní permanentka je nejlepší volbou pro vášnivé lyžaře a pro všechny, kteří se chtějí do středisek v regionu Sor-Trondelag vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z různých typů permanentek, které vyhovují všem věkovým kategoriím a preferencím.

Držitelé sezónního skipasu získají kromě sezónních jízdenek na vleky také nejlepší cenu a různé výhody.

Sor-Trondelag Informace o denních skipasech

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023–2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně na pokladně ve středisku. Pro podrobné informace volejte konkrétní středisko.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Čtěte také další naše tipy, jak při plánování zimní dovolené ušetřit.

Naplánuj si pobyt

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.