Szczyrk Mountain Resort Ceny skipasů 2022/23

Szczyrk Mountain Resort Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Szczyrk Mountain Resort? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Szczyrk Mountain Resort Sezónní skipasy

*Ceny v PLN
Platí pro:Dítě6-11Junior12-17Dospělý18-59Senior60+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 2023369.00419.00519.00419.00
Poznámka: Šikovná sezónka Premium

Důležité! Poslední aktualizace cen 18. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Szczyrk Mountain Resort Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v PLN
NázvuAktualizováno: 10. 12. 2020
Poznámka: W Szczyrku od sezonu zimowego 2019/20 nie ma już stałych cen skipassów. Teraz ceny karnetów narciarskich kształtuje „podaż i popyt”. Będą się one elastycznie się zmieniać online w zależności od ilości sprzedanych biletów, pogody, obłożenia ośrodka i daty zakupu karnetu na dany termin.). Dlatego ceny skipassów w popularnych terminach będą wyższe, a spadną w przypadku niższej liczby chętnych. Najniższa cena w systemie to 39 pln za dzień. Więcej na https://www.szczyrkowski.pl/cennik/gopass/czym-sa-flexi-ceny

Důležité! Poslední aktualizace cen 10. pro 2020. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Szczyrk Mountain Resort Informace o sezónních a denních skipasech

Szczyrk Mountain Resort Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Szczyrk Mountain Resort je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Szczyrk Mountain Resort vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Szczyrk Mountain Resort Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Szczyrk Mountain Resort připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 10. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 02. dub 2023. Díky 18 sjezdovkám a 6 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +48 33 817 89 26.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: