Bielsko-Biała - Dębowiec Ceny skipasů 2022/23

Bielsko-Biała - Dębowiec Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Bielsko-Biała - Dębowiec? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Bielsko-Biała - Dębowiec Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v PLN
Aktualizováno: 10. 12. 2020
Dítě0-4
Junior4-16
Dospělý16-64
Senior65+
1 den0.0097.00114.0097.00
4 hodiny0.0048.0057.0048.00
Poznámka: Ceny dotyczą kolei kanapowej. Karnet popołudniowy oznacza w tym wypadku karnet 4-godzinny. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej do 16 lat, emerytom i rencistom – po okazaniu ważnej legitymacji.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 10. pro 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Bielsko-Biała Ubytování

Bielsko-Biała - Dębowiec Informace o sezónních a denních skipasech

Bielsko-Biała - Dębowiec Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Bielsko-Biała - Dębowiec je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Bielsko-Biała - Dębowiec vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Bielsko-Biała - Dębowiec Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Bielsko-Biała - Dębowiec připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 22. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 10. bře 2024. Díky 2 sjezdovkám a 2 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +48 33 4454366.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: