Alpe Cimbra - Folgaria - Lavarone, Skirama Dolomiti Adamello-Brenta

Skirama Dolomiti Adamello-Brenta Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Skirama Dolomiti Adamello-Brenta Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

- Nejlépe hodnocená lyžařská střediska

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Skiareály - Skirama Dolomiti Adamello-Brenta FAQ

Lyžařská střediska a lyžování ve Skirama Dolomiti Adamello Brenta

Skirama Dolomiti Adamello Brenta je jednou z největších lyžařských oblastí v jižních Alpách a zahrnuje 9 lyžařských středisek: Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida-Marilleva, Pejo, Tonale, Folgaria-Lavarone, Andalo – Fai della Paganella, Monte Bondone a ledovec Presena. Jeden skipas Vám zpřístupní až 380 km sjezdovek, kterými je celá oblast protkaná. Skirama Dolomiti Adamello Brenta zaručuje lyžařům lyžování od listopadu do dubna, a to díky vysoké nadmořské výšce sjezdových tratí (až 2500 m.n.m. v Madonna di Campiglio a 3000 m.n.m. v Passo Tonale) spolu s moderním zasněžovacím systémem, pokrývajícím 90 % sjezdovek.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.