Flachau - Snow Space Salzburg Mapa sjezdovek

Flachau - Snow Space Salzburg Mapa sjezdovek

Poznejte skiareál Flachau - Snow Space Salzburg - podívejte se, jak vypadá mapa střediska Flachau - Snow Space Salzburg, naplánujte si lyžování na další den nebo si znovu připomeňte tratě, které jste už na lyžích projeli. Kliknutím na mapu níže se obrázek zobrazí v nejvyšší kvalitě.
Flachau - Snow Space Salzburg resort's trail map

Lyžování a lyžařské terény ve Snow Space Flachau

Ve Snow Space Flachau dobře vědí, že ke spokojenosti návštěvníků přispívá rychlá přeprava lyžařů na svahy. Nejmodernější a nejrychlejší lanovky a vleky, skvěle upravené sjezdovky i propracovaný systém zasněžování, to všechno je základem úspěchu a vynikajících lyžařských zážitků na 56 kilometrech tratí. Už od zimy 2013/14 je Flachau součástí propojené lyžařské oblasti Snow Space Salzburg, a to díky velkolepé gondole G-Link, která přepravuje návštěvníky z Griessenkareck přímo na střední stanici na Grafenbergu na druhé straně údolí. Lyžařům a snowboardistům je tak k dispozici na 120 km skvěle upravovaných sjezdovek a 45 moderních lanovek a vleků. 

Lyžování ve Flachau, které se rozkládá ve výšce 920 metrů nad mořem, nabízí hlavně červené a modré široké carvingové sjezdovky. Černé sjezdovky zde nenajdete, středisko je proto obzvlášť vhodné pro pohodovou rodinnou dovolenou než pro šílence na dvou prkýnkách s touhou po nikdy nekončícím adrenalinu.

Kromě mírných svahů, které jsou přístupné pomocí moderních šesti- a osmisedačkových lanovek a gondol, je zde také trať Světového poháru, pojmenovaná po Hermannu Maierovi, trasa s možností měření času i osvětlené sjezdovky pro večerní lyžování a rodinné sjezdovky u cvičných svahů pro začátečníky. Tři různé sjezdy umožňují vychutnat si jízdu do údolí a dojet na lyžích až do obce.

► Určitě vyzkoušejte

V těsné blízkosti Flachau se nacházejí i další zajímavé skiareály, které jsou také součástí Salzburger Sportweltu, například Zauchensee, Flachauwinkl-Kleinarl oder Radtstadt-Altenmarkt.

Stav střediska: Zavřeno

N.A./30 km
Modré sjezdovky
N.A./85 km
Červené sjezdovky
N.A./5 km
Černé sjezdovky

Naplánuj si dovolenou

Víc o lyžařském terénu

41%
Modré sjezdovky
48%
Červené sjezdovky
11%
Černé sjezdovky
64
Sjezdovky celkem
120 km
Sjezdovky celkem
8 km
Nejdelší sjezd
120 km
Sjízdný terén
120 km
Zasněžování
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.