Rocky Mountains Skipasy

Rocky Mountains Ceny skipasů 2026/2027

Ceny skipasů v regionu Rocky Mountains. Kde jsou levné skipasy?

Rocky Mountains Ceny skipasů

*Ceny v US$

SkiareálSezónní skipas DospělýSezónní skipas Dítě1 den Dospělý1 den DítěKoupit online
Alta Ski Area1,749.00499.00199.00105.00Koupit online
Angel Fire Resort950.00550.00136.0095.00-
Arapahoe Basin Ski Area1,399.00399.00119.0072.00Koupit online
Aspen Snowmass3,834.00-279.00195.00Koupit online
Beaver Creek1,089.00555.00307.00212.00-
Beaver Mountain680.000.0070.00--
Big Sky2,600.00950.00114.001.00-
Bogus Basin749.0039.0084.0010.00-
Breckenridge1,089.00555.00234.00152.00-
Brian Head Resort649.000.0094.00--
Bridger Bowl1,230.00370.0099.0052.00-
Brighton Resort1,239.00199.00149.00--
Cooper599.0010.0040.000.00-
Copper Mountain699.00389.00264.00164.00-
Crested Butte Mountain Resort1,089.00555.00164.00107.00-
Deer Valley Resort4,680.001,320.00219.0050.00-
Discovery Ski Area665.000.0060.00--
Eagle Point599.000.0064.000.00-
Eldora Mountain Resort699.00-199.0029.00Koupit online
Enchanted Forest Cross CountrySki Area320.00----
Granby Ranch639.005.00109.000.00-
Grand Targhee Resort1,659.000.00180.00-Koupit online
Great Divide675.00-68.0030.00-
Hogadon Basin575.00350.0065.0045.00-
Howelsen Hill302.000.0052.000.00-
Jackson Hole1,700.00570.00225.00135.00Koupit online
Lookout Pass Ski Area599.0045.0063.000.00-
Lost Trail - Powder Mtn700.000.0068.000.00-
Loveland Ski Area599.00199.00149.000.00Koupit online
Maverick Mountain500.00-54.000.00-
Meadowlark Ski Lodge525.00375.00---
Monarch Mountain669.00-69.005.00Koupit online
Montana Snowbowl882.00347.0076.000.00-
Nordic Valley Resort299.00149.0025.00--
Pajarito Mountain Ski Area1,049.00----
Park City1,089.00555.00288.00187.00-
Pebble Creek Ski Area858.00603.0083.0058.00-
Pomerelle Mountain Resort619.0010.0055.000.00-
Powder Mountain1,599.00549.00109.000.00-
Powderhorn789.0029.0089.00--
Purgatory749.00349.0065.00--
Red Lodge Mountain1,079.00369.0099.0039.00-
Red River769.00519.00100.000.00-
Schweitzer1,678.80478.80120.000.00-
Showdown Montana850.00300.0070.000.00-
Silver Mountain629.0065.0064.000.00-
Silverton Mountain449.00-199.00-Koupit online
Sipapu Ski Resort749.00349.0045.00--
Ski Apache850.00-160.00130.00-
Sleeping Giant Ski Resort480.00212.0065.00--
Snow King Mountain840.00690.00100.000.00-
Snowbasin1,279.00489.00169.000.00-
Snowy Range Ski & Recreation Area549.000.0059.000.00-
Soldier Mountain Ski Area449.000.0059.000.00-
Solitude Mountain Resort1,678.80478.80195.00-Koupit online
Steamboat1,678.00478.00199.00150.00Koupit online
Sun Valley2,789.001,109.00253.00127.00Koupit online
Sundance869.00449.00119.0089.00Koupit online
Sunlight Mountain Resort589.00219.0074.000.00-
Tamarack Reso599.0029.0088.005.00Koupit online
Taos Ski Valley2,095.001,250.00130.0085.00-
Telluride2,200.00630.00245.000.00Koupit online
Teton Pass Ski Resort599.000.0059.00--
White Pine Ski Area575.0050.0054.006.00-
Whitefish Mountain Resort1,519.000.00115.000.00-
Winter Park1,678.80478.80272.00135.00-
Wolf Creek Ski Area1,423.00560.0096.006.00Koupit online

Upozornění: Ceny se mohou změnit. Kontaktujte lyžařská střediska a vyžádejte si aktuální informace.

Rocky Mountains Informace o sezónních a denních skipasech

Rocky Mountains Informace o sezónních skipasech 2026/2027

Kolikrát navštívíte lyžařská střediska regionu Rocky Mountains? Sezónní permanentka je nejlepší volbou pro vášnivé lyžaře a pro všechny, kteří se chtějí do středisek v regionu Rocky Mountains vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z různých typů permanentek, které vyhovují všem věkovým kategoriím a preferencím.

Držitelé sezónního skipasu získají kromě sezónních jízdenek na vleky také nejlepší cenu a různé výhody.

Rocky Mountains Informace o denních skipasech

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2026–2027 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně na pokladně ve středisku. Pro podrobné informace volejte konkrétní středisko.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Čtěte také další naše tipy, jak při plánování zimní dovolené ušetřit.