Blue Mountain Resort Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Blue Mountain Resort? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Blue Mountain Resort Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě0-9
Junior10-22
Dospělý18-69
Senior70+
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 3. 10. 202350.00320.00777.00182.00
Poznámka: All Access Season Pass (ages 6-69). Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 03. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Blue Mountain Resort Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 3. 10. 2023
Dospělý
1 den49.00
1 den - víkend54.00
Poznámka: Dec 18-22 (weekday) and Dec 23 (Saturday) sample pricing as of this writing, as Lift ticket pricing and availability are date specific. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 03. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Blue Mountain Resort Informace o sezónních a denních skipasech

Blue Mountain Resort Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Blue Mountain Resort je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Blue Mountain Resort vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Blue Mountain Resort Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Blue Mountain Resort připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 06. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 16. bře 2025. Díky 40 sjezdovkám a 16 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (610) 826-7700.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.