Aktuální sněhové zpravodajství Říčky

Než se vydáš na lyže, ověř si sněhové podmínky ve středisku Říčky. Aktuálně nemáme informace o množství sněhu ve skiareálu Říčky. Na této stránce se dozvíš, na kolika sjezdovkách se lyžuje, kolik vleků je v provozu, kdy naposledy sněžilo, kolik sněhu napadlo a jaké je ve skiareálu počasí.
ŘíčkyZavřeno

Nový sníh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka ke sněhovým podmínkám: Zimní sezonu jsme zahájili již 2.12.2023, jako první v Orlických horách a přes veškerou naši snahu jsme 10.3. 2024 sezonu bohužel ukončili.

Profil střediska

hero
07. pro
Plánovaný start sezóny
16. bře
Plánovaný konec sezóny
Lyžařské středisko Říčky v Orlických horách Lyžařské středisko Říčky v Orlických horách patří mezi nejmodernější a největší střediska v Orlických horách. Centrálním dopravním zařízením ve středisku je 4-sedačka (délka 1200 m, převýšení 250 m), která obsluhuje tři sjezdovky různých náročností - jednu modrou, jednu červenou a jednu černou.  V dolní části střediska je ještě jeden kratší lyžařský vlek s malým snowparkem a večerním osvětlením. Tamtéž se nachází i Bobíkova výcviková louka s pohyblivým pásem a zábavnými prvky pro nejmenší. Louka je součástí lyžařské školy. ► Skipasy online přes internet Skipasy můžete nakupovat pohodlně z domova díky online prodeji přes internet. Pro rodiny s dětmi má středisko navíc přichystanou nabídku výhodných rodinných skipasů. ► Služby ve středisku Ve středisku působí lyžařská škola, najdete tady ski servis, půjčovnu a úschovnu lyžařského vybavení, restauraci a ski bar. V okolí střediska je řada ubytovacích zařízení, od penzionů přes chaty až po apartmány. ► Tipy pro běžkaře Nejvyšším bodem ve středisku je vrch Zakletý (992 m.n.m.), který je zároveň výchozím bodem pro několik běžeckých okruhů po hřebeni Orlických hor (42 km).  ► Tipy na ubytování v Říčkách a okolí Možnosti ubytování v resortech, penzionech, apartmánech, chatách, ubytovnách či privátech najdete i zde: Ubytování ski centrum Říčky.

Naplánuj si pobyt

Skiareály v okolí & související regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.