Orlické hory

Říčky Recenze

Recenze Říčky

Znáte Říčky? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Říčky neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Říčky

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Všechny recenze

Nejnovější
Anonym
Pozor na odložené věci,krade se tam.... Kompletní recenze
před 5 lety
Lenka H
Říčky jsme navštívili v únoru 2014, tedy v zimě , kdy nikde nebyl sníh. Stedisko nás velmi překvapilo. Už po prvním dni jsme věděli , že jsme zvolili dobře, a že skiareál má dobého vlastníka. Byl perfektně zasněžován, v rámci republiky měl poměrně hodně sněhu, dobře fungovaly kiosky i restaurace. kiosky jsou nahoře úprostře i dole, včetně iglú s velkou televizí ( byla zimní olympiáda) Je otevřena pěkná nová restaurace s velkým výběrem jídel a slušnou kapacitou. záchody nové a dostačující v rámci restaurace. Vyzkoušëli jsme i půjčovnu - ok. Ochota v celém areálu personálu. Sjezovky jsme jezdili modrou a červenou ty ok, dlouhé s propojením mezi sebou. samoždřejmě jezdí skibus ze vzdálenějšího druhého parkoviště, takže žádné problémy s parkováním, parkování a skibus zdarma. Osobně jsme byli velmi spokojeni, v rámci Česka udělujeme jedničku.... Kompletní recenze
velmi dobře fungující skiareál
nenašla jsem žádné
před 7 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti s tímto střediskem. Přidej svou recenzi, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti ve skiareálu líbí, co se ti nelíbi, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.