Alpe d'Huez, Oisans

Oisans Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Oisans Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

- Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Skiareály - Oisans FAQ

Oisans je oblast ve francouzských Alpách, nachází se u Isere a Hautes-Alpes. Sdružuje 3 hlavní lyžařské oblasti: oblast "Alpe d'Huez Grand Domaine" (L'Alpe d'Huez, Auris en Oisans, Oz en Oisans, Vaujany, Villard Reculas), Les 2 Alpes (Les 2 Alpes VENOSC, Mont de Lans) a oblast La Grave-La Meije. Mezinárodně jsou známa zejména střediska L'Alpe d'Huez a Les 2 Alpes. Nudit se zde určitě nebudete. Využít můžete skvělé podmínky pro sjezdové lyžování, snowboarding, běh na lyžích, výlety na sněžnicích, ale i lyžařské túry, horolezectví a lezení na ledové stěny.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.