Holimont Ski Area Ceny skipasů 2022/23

Holimont Ski Area Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Holimont Ski Area? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Holimont Ski Area Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dospělý
Platí pro: 2019-2020Ceny platné do: 30. 4. 2019299.00
Poznámka: Check resort website for most up to date prices on season passes This is a mid-week pass (Monday - Friday), non-transferable 10-pack of passes for individual purchase

Důležité! Poslední aktualizace cen 26. dub 2019. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Holimont Ski Area Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 4. 9. 2019
Dítě1-5
Junior6-11
Dospělý12-69
Senior70+
1 den0.0053.0065.0053.00
1 den - víkend0.0063.0079.0063.00
Poznámka: Check resort website for most up to date lift ticket prices HoliMont is a private club that is open to the public every Monday - Friday (except for the week between Christmas and New Years). Non-Members can only ski/ride at HoliMont on the weekends if they are signed in as a guest of a member.

Důležité! Poslední aktualizace cen 04. zář 2019. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

HoliMont Ubytování

Holimont Ski Area Informace o sezónních a denních skipasech

Holimont Ski Area Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Holimont Ski Area je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Holimont Ski Area vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Holimont Ski Area Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Holimont Ski Area připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 25. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 10. dub 2023. Díky 55 sjezdovkám a 7 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 716-699-2320.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: