Mt. Rose - Ski Tahoe Sněhová historie

Mt. Rose - Ski Tahoe Historie sněžení

Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Mt. Rose - Ski Tahoe tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Mt. Rose - Ski Tahoe v průměru dosahuje . Během 38 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 703cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 140cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.

Průměrné množství sněhu měsíčně - Mt. Rose - Ski Tahoe

listopad
Kolik sněhu napadlo
66cm
Dny, kdy sněžilo
4 dny
Průměrná výška sněhu
36cm
Max. výška sněhu
97cm
Největší sněžení
91cm
prosinec
Kolik sněhu napadlo
178cm
Dny, kdy sněžilo
9 dny
Průměrná výška sněhu
69cm
Max. výška sněhu
208cm
Největší sněžení
107cm
leden
Kolik sněhu napadlo
141cm
Dny, kdy sněžilo
7 dny
Průměrná výška sněhu
141cm
Max. výška sněhu
658cm
Největší sněžení
104cm
únor
Kolik sněhu napadlo
149cm
Dny, kdy sněžilo
8 dny
Průměrná výška sněhu
177cm
Max. výška sněhu
818cm
Největší sněžení
86cm
březen
Kolik sněhu napadlo
141cm
Dny, kdy sněžilo
8 dny
Průměrná výška sněhu
177cm
Max. výška sněhu
577cm
Největší sněžení
140cm
duben
Kolik sněhu napadlo
39cm
Dny, kdy sněžilo
4 dny
Průměrná výška sněhu
177cm
Max. výška sněhu
577cm
Největší sněžení
36cm
květen
Kolik sněhu napadlo
15cm
Dny, kdy sněžilo
1 den
Průměrná výška sněhu
361cm
Max. výška sněhu
549cm
Největší sněžení
33cm

Průměrné množství sněhu ročně - Mt. Rose - Ski Tahoe

2012 — 2013
Kolik sněhu napadlo
480cm
Dny, kdy sněžilo
21 dny
Průměrná výška sněhu
124cm
Max. výška sněhu
208cm
Největší sněžení
102cm
2013 — 2014
Kolik sněhu napadlo
216cm
Dny, kdy sněžilo
27 dny
Průměrná výška sněhu
50cm
Max. výška sněhu
71cm
Největší sněžení
25cm
2014 — 2015
Kolik sněhu napadlo
366cm
Dny, kdy sněžilo
29 dny
Průměrná výška sněhu
53cm
Max. výška sněhu
104cm
Největší sněžení
56cm
2015 — 2016
Kolik sněhu napadlo
902cm
Dny, kdy sněžilo
57 dny
Průměrná výška sněhu
134cm
Max. výška sněhu
208cm
Největší sněžení
61cm
2016 — 2017
Kolik sněhu napadlo
1 501cm
Dny, kdy sněžilo
57 dny
Průměrná výška sněhu
366cm
Max. výška sněhu
577cm
Největší sněžení
140cm
2017 — 2018
Kolik sněhu napadlo
808cm
Dny, kdy sněžilo
40 dny
Průměrná výška sněhu
75cm
Max. výška sněhu
191cm
Největší sněžení
91cm
2018 — 2019
Kolik sněhu napadlo
848cm
Dny, kdy sněžilo
53 dny
Průměrná výška sněhu
206cm
Max. výška sněhu
818cm
Největší sněžení
61cm
2019 — 2020
Kolik sněhu napadlo
429cm
Dny, kdy sněžilo
24 dny
Průměrná výška sněhu
83cm
Max. výška sněhu
104cm
Největší sněžení
58cm
2020 — 2021
Kolik sněhu napadlo
450cm
Dny, kdy sněžilo
33 dny
Průměrná výška sněhu
82cm
Max. výška sněhu
142cm
Největší sněžení
66cm
2021 — 2022
Kolik sněhu napadlo
452cm
Dny, kdy sněžilo
18 dny
Průměrná výška sněhu
106cm
Max. výška sněhu
183cm
Největší sněžení
107cm
2022 — 2023
Kolik sněhu napadlo
1 339cm
Dny, kdy sněžilo
59 dny
Průměrná výška sněhu
278cm
Max. výška sněhu
658cm
Největší sněžení
99cm
2023 — 2024
Kolik sněhu napadlo
739cm
Dny, kdy sněžilo
48 dny
Průměrná výška sněhu
112cm
Max. výška sněhu
203cm
Největší sněžení
66cm
2024 — 2025
Kolik sněhu napadlo
673cm
Dny, kdy sněžilo
38 dny
Průměrná výška sněhu
118cm
Max. výška sněhu
173cm
Největší sněžení
51cm
2025 — K dnešku
Kolik sněhu napadlo
630cm
Dny, kdy sněžilo
25 dny
Průměrná výška sněhu
90cm
Max. výška sněhu
152cm
Největší sněžení
86cm
Průměr
Kolik sněhu napadlo
703cm
Dny, kdy sněžilo
38 dny
Průměrná výška sněhu
135cm
Max. výška sněhu
271cm
Největší sněžení
77cm
SkiGPT