Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny skipasů 2023/24

Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Mt. Rose - Ski Tahoe? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Mt. Rose - Ski Tahoe Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě6-15
Dospělý16+
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 28. 4. 2024455.00925.00
Poznámka: Premier Pass pricing shown. Visit resort website for more pass options and the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 09. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Mt. Rose - Ski Tahoe Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 9. 10. 2023
Dítě6-15
Dospělý16+
1 den95.00165.00
1 den - víkend-165.00
Poznámka: Lift Tickets FOR THE SAME DAY can only be purchased at the resort ticket windows. Mt. Rose does NOT “Sell Out” of Lift Tickets.Visit skirose.com for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 09. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Mt. Rose - Ski Tahoe Informace o sezónních a denních skipasech

Mt. Rose - Ski Tahoe Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Mt. Rose - Ski Tahoe je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Mt. Rose - Ski Tahoe vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Mt. Rose - Ski Tahoe Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Mt. Rose - Ski Tahoe připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 10. lis 2023 a ​​předběžným datem ukončení 28. dub 2024. Díky 67 sjezdovkám a 8 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 800-754-7673.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.