Bakuriani Ceny skipasů 2022/23

Bakuriani Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Bakuriani? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Bakuriani Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizováno: 1. 11. 2019Dítě6 -18Dospělý18+
1-denní20.0030.00
1-denní - víkend20.0030.00
4-hodinový15.0020.00
2-denní skipas38.0058.00
6-denní skipas116.00174.00
Poznámka: Prices are given in local currency, Georgian GEL

Důležité! Poslední aktualizace cen 01. lis 2019. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Bakuriani Ubytování

Bakuriani Informace o sezónních a denních skipasech

Bakuriani Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Bakuriani je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Bakuriani vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Bakuriani Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Bakuriani připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 18. led 2023 a ​​předběžným datem ukončení 02. dub 2023. Díky 23 sjezdovkám a 8 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle .

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: