Prémiový partner

Lutsen Mountains Ceny skipasů 2023/24

Lutsen Mountains Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Lutsen Mountains? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Lutsen Mountains Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě
Junior
Dospělý
Senior
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 28. 4. 2024900.00900.00900.00900.00
Poznámka: Legendary Gold Pass - UNLIMITED ACCESS TO THREE LEGENDARY RESORTS! One pass product for all ages that gives you unlimited access open to close at Lutsen Mountains, Granite Peak, and Snowriver Mountain Resort.Koupit online

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 19. pro 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Lutsen Mountains Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 3. 10. 2023
Dítě0-5
Junior6-15
Dospělý16-79
Senior80+
1 den0.0089.00109.000.00
Poznámka: Prime Season prices. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing. Koupit online

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 03. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Skipasy

Lutsen Mountains Informace o sezónních a denních skipasech

Lutsen Mountains Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Lutsen Mountains je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Lutsen Mountains vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Lutsen Mountains Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Lutsen Mountains připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 01. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 30. dub 2024. Díky 62 sjezdovkám a 7 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 218-663-7281.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.