Elm Creek Winter Recreation Area Ceny skipasů 2022/23

Elm Creek Winter Recreation Area Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Elm Creek Winter Recreation Area? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Elm Creek Winter Recreation Area Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:Dítě0-4Junior5+Dospělý5+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 20230.00229.00229.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 26. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Elm Creek Winter Recreation Area Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizováno: 2. 11. 2017Dítě0-5Junior6+Dospělý6+
1-denní7.0017.0017.00
1-denní - víkend7.0017.0017.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 02. lis 2017. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Elm Creek Ubytování

Elm Creek Winter Recreation Area Informace o sezónních a denních skipasech

Elm Creek Winter Recreation Area Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Elm Creek Winter Recreation Area je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Elm Creek Winter Recreation Area vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Elm Creek Winter Recreation Area Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Elm Creek Winter Recreation Area připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 11. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 20. bře 2023. Díky 6 sjezdovkám a 3 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 763-694-7894.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: