Buena Vista Ski Area Ceny skipasů 2022/23

Buena Vista Ski Area Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Buena Vista Ski Area? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Buena Vista Ski Area Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Junior6-12
Dospělý13+
Platí pro: 2021-2022Ceny platné do: 24. 4. 2022315.00365.00
Poznámka: Unlimited Season Pass. Visit resort website for the most up-to-date season pass pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 26. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Buena Vista Ski Area Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 12. 11. 2018
Junior6-12
Dospělý13+
1 den34.0044.00
1 den - víkend34.0044.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 12. lis 2018. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Buena Vista Ubytování

Buena Vista Ski Area Informace o sezónních a denních skipasech

Buena Vista Ski Area Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Buena Vista Ski Area je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Buena Vista Ski Area vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Buena Vista Ski Area Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Buena Vista Ski Area připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 26. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 20. bře 2023. Díky 17 sjezdovkám a 6 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 218-243-2231.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: