Recenze PARK SNOW Donovaly

Znáte PARK SNOW Donovaly? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud PARK SNOW Donovaly neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze PARK SNOW Donovaly

Celkem (3.4)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Petra
Zvolili jsme toto středisko především kvůli malým dětem, které jsme sem přijeli učit lyžovat, hodnotím tedy především Fun Park - na inter. stánkách se nám líbil dětský areál s koberci, zábavou. Děti jsme namotivovali na tuto zábavu na sněhu, která nás měla podle inter. stránek čekat. Bohužel polovina věcí nebyla v provozu (např. taneční show na sněhu, kolotoč, skútr (vláček) atd.), cena však zůstala stejná, zdůvodnění, proč není v provozu žádné, arogantní odpovědi. Další obrovské mínus spatřuji v tom, že pokud dítěti nezaplatíte šíleně předraženého instruktora, nemůžete s ním v botách do dětského areálu vůbec vstoupit a musíte zůstat za plotem. Nemůžete stát ani na okraji. A vysvětlete 3letému dítěti, že tam bude jezdit 2 h. samo a na vás ani neuvidí, přitom se tam dokázalo samo pohybovat. Je to celé udělané tak, aby na tom co nejvíce vydělali a donutili rodiče zaplatit si vstup také, protože běžný skipass tam neplatí. Bohužel areál hodnotím tak, že za mnoho peněz, málo muziky. A o obrovské aroganci ze strany personálu při řešení čehokoliv ani nemluvím. Potenciál střediska super, ale dost to kazí vše výše zmíněné. Z tohoto důvodu tam už nemáme v plánu jezdit.
pěkný dětský park
nedostupné avizované služby, vysoká finanční náročnost, arogance ze strany personálu
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem PARK SNOW Donovaly, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.