Aktuální sněhové zpravodajství Vysoké nad Jizerou - Šachty

Než se vydáš na lyže, ověř si sněhové podmínky ve středisku Vysoké nad Jizerou - Šachty. Aktuálně nemáme informace o množství sněhu ve skiareálu Vysoké nad Jizerou - Šachty. Na této stránce se dozvíš, na kolika sjezdovkách se lyžuje, kolik vleků je v provozu, kdy naposledy sněžilo, kolik sněhu napadlo a jaké je ve skiareálu počasí.
Vysoké nad Jizerou - ŠachtyZavřeno

Nový sníh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka ke sněhovým podmínkám: Ukončení zimní sezóny 2023/24.

Zprávy z první ruky

Skvela lyzovacka...bez front!!! Nelze srovnat se Spindlem, kde se vetsina casu travi ve frontach. Zde 4hod lyzovani na sjezdovce 1km...bez cekani na vleku...bomba
před 5 měsíci

Profil střediska

hero
28. pro
Plánovaný start sezóny
16. bře
Plánovaný konec sezóny
Lyžařské středisko Šachty Skiareál Šachty leží na okraji města Vysoké nad Jizerou v západních Krkonoších, ve vzdálenosti asi 125 km od Prahy. Hlavní lyžařský vlek ve středisku je dlouhý 850 metrů a má převýšení 188 m, obsluhuje dvě červené a jednu modrou sjezdovku. Celkem je zde lyžařům k dispozici 11 sjezdových tratí o celkové délce 5500 metrů. ► Co byste měli vědět Ve středisku se nachází restaurace se slunečnou terasou a tři bistra na sjezdovkách, půjčovna, lyžařská škola, snowpark, dětský park s dětským vlekem i kolotočem a cvičnými loučkami a dále oblíbená atrakce snowtubing. U výstupní stanice vleků začíná nástup na běžecké tratě. Parkování ve třech parkovacích zónách je bezplatné, v areálu je návštěvníkům k dispozici WiFi zdarma. ► Tipy na ubytování ve Vysokém nad Jizerou Nabídky ubytování v resortech, penzionech, apartmánech, chatách, ubytovnách či privátech najdete také zde: Ubytování skiareál Šachty.

Naplánuj si pobyt

Skiareály v okolí & související regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.