Kořenov - Rejdice Recenze

Recenze Kořenov - Rejdice

Znáte Kořenov - Rejdice? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Kořenov - Rejdice neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Kořenov - Rejdice

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Mírně pokročilý
Kvalita tratí
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Monika
Dne 15. 12. 2018 jsem byla v Rejdicích. Byla jsem velice zaskočena, že nebylo možné platit platební kartou. Podobný problém řešili i další lidé ve frontě za mnou a později během dne jsem zaslechla, jak s hotovostí bojují i další. Do rána padal sníh, vlekaři začali ometat sníh ze sedaček až kolem 10:30, do té doby si každý sedal do mokra - do sněhu, takže za pár jízd jsme měli durch zadky...Pozor, černé pogumované polstrování sedaček pouští barvu, kdo neměl černé kalhoty měl na pozadí pořádné černé šmouhy. Doma jsem své drahé lyžařské kalhoty z této barvy již nevyprala. Pod lanovkou byla otevřená hospůdka, v 11:30 byly v nabídce dvě polévky a dvě jídla. Ve 12:00 byla tabule s jídlem smazaná. Vše došlo. Servírka pracovala v tempu starého hlemýždě. Sjezdovka je pro začátečníky a mírně pokročilé, upravená byla tak napůl. Již nikdy sem nepojedu!!!... Kompletní recenze
???
hodně
před 4 lety
david.studnicny
už nikdy tam nepojedu... Kompletní recenze
nic
neupravená sjezdovka
před 5 lety
Pavel Vsetina
Zatím nejlepší :-)... Kompletní recenze
před 6 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti s tímto střediskem. Přidej svou recenzi, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti ve skiareálu líbí, co se ti nelíbi, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.