Kořenov - Rejdice Recenze

Recenze Kořenov - Rejdice

Znáte Kořenov - Rejdice? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Kořenov - Rejdice neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Kořenov - Rejdice

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Monika
Dne 15. 12. 2018 jsem byla v Rejdicích. Byla jsem velice zaskočena, že nebylo možné platit platební kartou. Podobný problém řešili i další lidé ve frontě za mnou a později během dne jsem zaslechla, jak s hotovostí bojují i další. Do rána padal sníh, vlekaři začali ometat sníh ze sedaček až kolem 10:30, do té doby si každý sedal do mokra - do sněhu, takže za pár jízd jsme měli durch zadky...Pozor, černé pogumované polstrování sedaček pouští barvu, kdo neměl černé kalhoty měl na pozadí pořádné černé šmouhy. Doma jsem své drahé lyžařské kalhoty z této barvy již nevyprala. Pod lanovkou byla otevřená hospůdka, v 11:30 byly v nabídce dvě polévky a dvě jídla. Ve 12:00 byla tabule s jídlem smazaná. Vše došlo. Servírka pracovala v tempu starého hlemýždě. Sjezdovka je pro začátečníky a mírně pokročilé, upravená byla tak napůl. Již nikdy sem nepojedu!!!... Kompletní recenze
???
hodně
před 4 lety
david.studnicny
už nikdy tam nepojedu... Kompletní recenze
nic
neupravená sjezdovka
před 5 lety
Pavel Vsetina
Zatím nejlepší :-)... Kompletní recenze
před 6 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Kořenov - Rejdice, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.