Recenze Karlov – Ski Aréna Karlov

Znáte Karlov – Ski Aréna Karlov? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Karlov – Ski Aréna Karlov neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Karlov – Ski Aréna Karlov

Celkem (3.9)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Mirek
Středisko slušné kvality.
V rest. U ježka celkem draho. Hodně škol na lyžáku, tvoří celkem fronty a děcka si stoupnou do brány ale pak nejednou…
Radek
chybějící kapacita lanovek
rozmanitost tratí
čekání na lanovku
Simon Wloch
Super
Super
Zadne
Petr Smékal
Do Karlova jsme jezdili 20 roků,každou zimu.Vždy jsme byli spokojeni.Letos jsme tam ještě nelyžovali a už jsem nasraný jako hrom.Kvůli ceně.Provozovatel vyřadil všechny možnosti kratšího lyžování-tedy až na 4 hodinovku,která je jen o 50 Kč levnější než celodenní.680 korun je cena div že ne jak ve Spindlu.Už neví,jak člověka obrat.S každého lyžaře vytáhnou prakticky celodenní.Taková 4 členná rodina si za týden na horách jistě užije spoustu zábavy....Jezdit budeme jinam
cena
Martin Kysa
V době našeho pobytu lanovka 1x spadla a 3x se opravoval. Lidí jas sraa.. Dobře se jezdí na klobouku.
Ski taxi, skibus
Nic nefunguje. Lanovky padají. Služby u svahu hrozné
Robert
Lidí jak nasráno, dle vedoucího naprosto běžné sundávat za provozu sedačku, která klouže po tažném laně dolů. Hospoda nefunguje a ten borec co tam cosik spravoval říkal že tu nic nefakčí. Když jsme si stěžovali (tadyk a na Skiareal kopřivnou jezdíme pravidelně, což je asi deset let stejného kopce) , osočili nás pohrdavě že jezdíme do Rakouska a jsme zhíčkalí (za svůj život jsem byl jednou ve Vídni a nikde jinde z celého Rakouska) Žádný luxus to teda není kopec je fajn a rozmanitý, jenže když mají furt poruchy pět jízd na tři hodiny normální neúspěchané jízdy a šálek horké čokolády by ste měli stihnout ale nic moc víc. Prachy nevrátily, kdyby jste se taky někdy hádali tady či jinde tak vězte a to je pravda, že lanovka spadá pod vlaky .
Jezdí se fakt skvěle, ale ne příliš rycgle
Staré lanovky takřka nefungující čekali jsme 25 minut jedná sedačka sklouzla, fronty dlouhé není divu
Rose
Ski aréna Karlov má skvělou rodinou sjezdovku pro rodiče s dětmi. Když vás přestane bavit můžete se přesunout na vedlejší kopec Myšák kde mohou děti pokračovat na mírném kopci. Pro úplné začátečníky mají posuvný pás, sněhové dětské parky a výběr lyžařských školek. Bohužel vedení Ski arény nemá nikoho na sjezdovce a neví co se tam děje. Když jsme lyžovali na mírné rodinné sjezdovce s ďetmi jezdilo tam pár dospělých jedinců nebezpečným stylem( aby se ukázali) a ohrožovali svou jízdou děti. Restaurace/občerstvení u vleku je velké mínus a pohroma pro tohle jinak super lyžařské středisko. Začíná to s přeslazeným čajem který jsme museli vylít protože se nedal pít. Menu je jako když se vrátíte do 80let komunistické závodní jídelny. A když máte už takový hlad že jste nuceni si něco objednat tak se opravdu,kromě hranolek, nedá jíst. Takže se musíte vypravit přes cestu do pizzerie. Na čaj potom doporučuji do baru v půlce sjezdovky, je tam skvělý a super milá obsluha. Hned se vám zlepší nálada po zkušenosti z občerstvení dole u vleku.
Super pro rodiny s dětmi a začátečníky
Menu a jídlo v občerstvení/restauraci ski aréna Karlov
trnkajakub24
Raxil bych mezi jedno z nejlepsich stredisek v Jesenikach... Mozna i nejlepsi :)
myslim, ze si zde kazdy najde svoji sjezdovku :)
Skoda jen, ze ji nikdo nebude mit moc dlouhou
KE
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Karlov – Ski Aréna Karlov, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.