Aktuální sněhové zpravodajství Hrubá Voda

Než se vydáš na lyže, ověř si sněhové podmínky ve středisku Hrubá Voda. Aktuálně nemáme informace o množství sněhu ve skiareálu Hrubá Voda. Na této stránce se dozvíš, na kolika sjezdovkách se lyžuje, kolik vleků je v provozu, kdy naposledy sněžilo, kolik sněhu napadlo a jaké je ve skiareálu počasí.
Hrubá VodaZavřeno

Nový sníh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka ke sněhovým podmínkám: Děkujeme všem za podporu a návštěvu a věříme, že zimní sezóna 2024/2025 bude delší a pro lyžaře příznivější.

Profil střediska

hero
02. pro
Plánovaný start sezóny
29. úno
Plánovaný konec sezóny
Park sportu Hrubá Voda plní funkci přímětského střediska pro Olomouc (ve vzdálenosti 22 km od města). Disponuje 4-sedačkovou lanovkou a dvěma vleky (z nichž jeden je školní). Kromě toho se ve středisku nachází i dětský posuvný pás pro snazší přepravu na lyžích pro úplné začátečníky. Ten je součástí lyžařské školy. ► Služby ve středisku Ve středisku je lyžařům k dispozici servis a půjčovna lyží, dětský koutek, 2 restaurace a celoroční bobová dráha. ► Tipy na ubytování v Hrubé Vodě Ubytování je možné v apartmánových chatách i ve wellness hotelu. Další nabídky ubytování v resortech, penzionech, apartmánech, chatách, ubytovnách či privátech najdete i zde: Ubytování ski areál Hrubá Voda.

Naplánuj si pobyt

Skiareály v okolí & související regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.