Horní Rakousko

Dachstein West Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 7pro rodiny v regionu Evropa
Č. 6pro rodiny v regionu Rakousko
Č. 1v kvalitě sjezdovek v regionu Horní Rakousko
Všechny recenze

Skiareál

Lyžařská oblast Dachstein West Lammer, která se nachází v pohoří Dachstein, zahrnuje vesnice Gosau, Russbach a Annaberg. Odtud můžete vzít nové sjezdovky útokem. Ale pozor, nejen nadaní lyžaři si můžou střihnout "Wilde Hilde", "Rock'n Roll" a "Donnergroll", je to výzva i pro začátečníky! Lyžařští nadšenci zde mohou objevovat nejen slalomovou trať Marcela Hirschera s měřením času, vzdálenosti i rychlosti, snowcrossové túry, náročné sjezdy v boulích či mírné hladké svahy.

Gosau, Russ Bach a Annaberg vábí návštěvníky nejen idylickou krajinou, ale také kvalitní infrastrukturou, aby zde strávili delší dovolenou. V prvotřídních lyžařských školách vyšvihnou i ty nejméně talentované začátečníky na ty nejkrásnější sjezdovky. V Gosau se rozkládá velký běžecký areál s mnoha kilometry upravovaných běžeckých tratí. Na Gugglift se zabaví hlavně mládež a věčně mladá mládež ve freestyle parku s mnoha skoky a překážkami. Díky bezplatným Wi-Fi hotspotům u stanic vleků i v horských chatách skiregionu Dachstein West se můžete o super zážitky podělit okamžitě i se svými blízkými a kamarády doma i na sociálních sítích....

Pokud vám ani tohle nestačí, měli byste vědět, že skipasy na 1,5 dne a delší můžete využít v dalších 6 lyžařských střediscích, která se nacházejí v blízkém okolí Dachstein West: Krippenstein Dachstein, Feuerkogel - Ebensee, Postalm, St. Martin am Tennengebirge, Lungötz a Karkogel - Abtenau. Freerideři by se měli zdržet v Krippenstein Dachstein: Věhlasná Freesports Arena nabízí 30 km potěšení mimo sjezdovky a nejdelší sjezd v celém Horním Rakousku s délkou 11 kilometrů.

Spousta zábavy pro lyžaře i pro snowboardisty, na sjezdovkách i v hlubokém prašanu, freeride kurzy a sněžné kempy, výlety na sněžnicích, lyžařské túry, lezení po ledových plochách, psí spřežení, paragliding – to vše a mnohem víc najdete právě ve Skiregionu Dachstein West.

Naplánuj si dovolenou

Dachstein West Ubytování

Kdy je nejvíc sněhu?

Průměrně nasněží

167cm
105cm
70cm
35cm
11cm
11cm
lis
81cm
pro
139cm
led
71cm
úno
58cm
bře

Víc o lyžařském terénu

29%
Modré sjezdovky
67%
Červené sjezdovky
4%
Černé sjezdovky
46
Sjezdovky celkem
45 km
Sjezdovky celkem
45 km
Sjízdný terén
2 km
Osvětlené

Počet vleků: 25

3
Kabinkové lanovky
3
Expresní 6-sedačky
5
4-sedačky
14
Lyžařské vleky

Nadmořská výška

1620m
Vrchol
870m
Převýšení
780m
Údolí

Důležité termíny

04 prosinec, 202104. 12. 2021
Začátek sezóny
03 duben, 202203. 04. 2022
Konec sezóny
N.A.
Délka sezóny (dny)
N.A.
Délka minulé sezóny (dny)
N.A.
V provozu (roky)
0cm
Průměrně nasněží
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.