Jasná, Horehroní

Horehroní Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Horehroní - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Horehroní v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Horehroní FAQ

Lyžařská střediska a lyžování v Nízkých Tatrách na HorehroníHorehroní je region, rozkládající se na horním toku řeky Hron, na území okresů Banská Bystrica a Brezno a zasahuje do pohoří Nízké Tatry. Jen 20 km severně od Brezna se ostatně nachází největší lyžařské středisko v regionu a současně i na Slovensku – Jasná. Dvě další střediska – Mýto pod Ďumbierom a Králiky – jsou vybavena lanovkami, v ostatních najdete vleky.

Věděli jste (o horehronských lyžařských střediscích)?

♦ Které skiareály nabízejí atraktivní terény pro pokročilé lyžaře?

Většina lyžařských středisek na Horehroní může návštěvníkům nabídnout dobře profilované svahy pro mírně pokročilé až pokročilé lyžaře, v některých skiareálech dokonce tyto terény tvoří většinu lyžařských tratí. Pokud patříte k pokročilým lyžařům, doporučujeme navštívit Telgárt, Mýto pod Ďumbierom nebo Šachtičky. A samozřejmě Jasnou, jejíž sjezdovky na jižních svazích Chopku jsou určeny téměř výhradně pro zkušenější lyžaře.

♦ Kde si dobře zalyžují lyžaři začátečníci?

Aspoň jedna lyžařská škola je běžnou součástí každého skiareálu, ale pro aktivní lyžařské začátky je vhodné mít k dispozici i dostatek mírných svahů. Takové nabízí například Králiky, Ski centrum Tajov nebo Čachovo - Selce.

♦ Které středisko má sjezdovky i golfové hřiště?

Lyžařských středisek, která připravují pestrý program a aktivity pro své návštěvníky celoročně, je na Horehroní hodně, jen jedno se ale může pochlubit tím, že zatímco v zimě se tu lyžuje, mimo lyžařskou sezónu se tady hraje golf. Středisko s všeobjímajícím názvem Ski, golf & hotel Resort Tále najdete nedaleko Brezna.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.