Čeština

Hautes-Alpes Lyžařská střediska

Lyžařská střediska a lyžování v Horních Alpách (Hautes Alpes)V zimě jen stěží najdete krásnější oblast než Hautes Alpes (Horní Alpy). Vánoce jsou magické, Nový rok je jedna velká zábava, leden je jen pro vás, únor pro celou vaši rodinu, v březnu a dubnu můžete lyžovat jen v tričku...

Lyžařská dovolená v Hautes Alpes: Velká a známá lyžařská střediska, kluby, rekreace, horské vesničky - to vše v bílém trojúhelníku mezi Grenoblem, Turínem a Marseille.

Prostředí Hautes Alpes
Kouzlo Ancelle a dalších středisek v údolí Champsaur, opravdovost Crevoux, krásné scenérie St Verano a obcí Queyras, poklidné lyžování v La Grave mezi Serre-Chevalier a La Grave, pohodlí v Pelvoux-Vallouise... to všechno jsou kvality tohoto regionu.

Orciedes 1850, Les Orres Puy a Saint Vincent nabízejí nejen perfektní lyžařské terény, ale i spoustu dalších atrakcí na sněhu pro celé rodiny, pro malé i velké, za výhodné ceny.

Hlavní lyžařská střediska Horních Alp: Skvělá lyžovačka v srdci přírody na vás čeká v údolí Serre Chevalier, v Montgenevre (francouzsko-italská lyžařská oblast), ale i na Superdevoluy-La Joue du Loup, Vars & Risoul a Foret Blanche.
0
středisek s víc než 20 cm nového sněhu

Reklama

Reklama

Fotografie Hautes-Alpes

AKTUALITY

TOP 10 francouzských středisek ideálních pro začátečníky

TOP 10 francouzských středisek ideálních pro začátečníky

Lyžařská střediska neváhají zajistit lyžařským nováčkům bezpečné a klidné plochy, které jim umožní v pohodě objevovat potěšení z lyžov...

Reklama