Luchon - Superbagnères, Haute-Garonne

Haute-Garonne Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Haute-Garonne Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Haute-Garonne - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Haute-Garonne v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si dovolenou

Haute-Garonne Ubytování

Skiareály - Haute-Garonne FAQ

HAUTE GARONNEHaute Garonne nabízí v Pyrenejích 4 lyžařská střediska: Luchon Superbagnères, Peyragudes, Le Mourtis a Bourg d'Oueil.LUCHON SUPERBAGNÈRESVyberte si Luchon Superbagnères a vychutnejte si kouzlo sportovní vesnice. Objevte ztracenou energii během pobytu ve wellness lázních VITALINE. Určitě si nenechte ujít noční život v kinech, barech, restauracích, na diskotékách nebo v kasínu... V Superbagnères si vychutnáte překrásné prostředí pohoří Venasque a Céciré, v němž se střediska a jejich sjezdovky nacházejí.PEYRAGUDES PEYRAGUDES se zrodilo v roce 1988 spojením dvou středisek: Peyresourde a Agudes. Jeho obrovské sjezdovké s nádherným výhledem se rozkládají na obou stranách hory Col De Peyresourde. Krásné prostředí se zde snoubí se špičkovými technologiemi: sedačkové lanovky, umělé zasněžování.... LE MOURTISU brány Val d'Aran najdete lyžařské středisko vhodné pro rodiny s dětmi. Nachází se v nadmořské výšce 1800 m, jen půl druhé hodiny od Tolouse. Mourtis je jedním z lyžařských středisek, velmi oblíbených mezi freeridery. V létě se středisko mění v cyklistický ráj.BOURG D'OUEILV krásném údolí, 15 km od Bourg d'Oueil Luchon, na Vás čeká středisko Bourg d'Oueil. Ideální místo pro rodinné výlety, které leží v nadmořské výšce od 1800 do 2147 m n.m. Můžete se těšit na sjezdové lyžování, běžecké lyžování i sáňkování.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.