Ochsenkopf Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 5pro začátečníky v regionu Evropa
Č. 3pro pokročilé v regionu Německo
Č. 3pro pokročilé v regionu Bavorsko
Všechny recenze

Milovníci zimních sportů najdou v lyžařském středisku na Ochsenkopfu nad Bischofsgrünem rozmanité možnosti: Sjezdoví lyžaři se mohou těšit na severní zasněžovanou sjezdovku Nordpiste, dlouhou 2300 metrů, nebo na 1900 metrů dlouhou jižní Südpiste - dvě nejdelší tratě v celém severním Bavorsku. V lyžařském areálu Ochsenkopf se budou cítit jako doma začátečníci i rodiny s dětmi. Lyžaře dopravují na vrchol dvě sedačkové lanovky ze severu i z jihu, z Bischofsgrünu a z Flecklu.

I když zrovna nepadá sníh, na Klausenhangu v Mehlmeisel panují ideální podmínky. Moderní zasněžovací systém zabezpečuje od poloviny prosince do konce března kvalitní sněhovou vrstvu na severovýchodních sjezdovkách. Běžkaři a příznivci zimní turistiky si přijdou na své na rozsáhlé síti lyžařských stop a turistických stezek. V létě zase hora Ochsenkopf hostí spoustu milovníků horských kol a horské cykilistiky a kromě bikeparku nabízí i množství dobře značených turistických stezek.

Odborný personál lyžařských škol nabízí různé typy lyžařských kurzů jak pro nejmenší návštěvníky, tak i pro děti do 13 let. V mnoha zdejších restauracích můžete zahnat menší i velký hlad. Při jejich návštěvě snadno podlehnete romantickému kouzlu horských chat, v nichž jsou restaurace situovány.

 

Naplánuj si dovolenou

Ochsenkopf Ubytování

Víc o lyžařském terénu

50%
Modré sjezdovky
50%
Červené sjezdovky
2
Sjezdovky celkem
4.7 km
Sjezdovky celkem
2.5 km
Nejdelší sjezd
4.7 km
Sjízdný terén

Počet vleků: 4

0
Kabinkové lanovky
0
Expresní 8-sedačky
0
Expresní 6-sedačky
0
Expresní 4-sedačky
0
4-sedačky
0
3-sedačky
2
2-sedačky
2
Lyžařské vleky

Nadmořská výška

1024m
Vrchol
394m
Převýšení
630m
Údolí
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.