Beskydy

Mosty u Jablunkova Recenze

Recenze Mosty u Jablunkova

Znáte Mosty u Jablunkova? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Mosty u Jablunkova neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Mosty u Jablunkova

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Anonym
Na víkend ideální.... Kompletní recenze
Velikost areálu
Menší sjezdovky
před 3 lety
RosLen
16.1.2016. Jsem opět navštívil skiareál v Mostech u Jablunkova. Ohledně minulých roků, kdy se daly zamykat batohy a věci co jsme nepotřebovali v zamykatelných skříňkách se zámkem, který se na protihodnotu dalo vypůjčit v pokladně. Teď není po skříňkách ani památky a tak necháváme věci na pospas venku. Nevíme proč byly odstraněny tak užitečné věci. Je častým jevem na sjezdovkách vyskytující ledové plotně. I na prosbu staršího lyžaře, jestli by se to dalo rolbou upravit - se nic nedělo. I pro ostatní jsou ty ledové místa nevyhovující. Jinak také nějaké pozitivum : V bufetu velký výběr a solidní ceny a taky dobrá obsluha jak v pokladně, tak bufet a ochota obsluhy u vleku pro začínající lyžaře. ... Kompletní recenze
Dobrá cena vleku
Často neupravené sjezdovky
před 6 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti s tímto střediskem. Přidej svou recenzi, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti ve skiareálu líbí, co se ti nelíbi, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.