Gstaad - Saanen - Rougemont Ceny skipasů 2022/23

Gstaad - Saanen - Rougemont Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Gstaad - Saanen - Rougemont? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Gstaad - Saanen - Rougemont Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:Dítě6-15Junior16-19DospělýSenior
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 15. 12. 2022333.00499.00777.00777.00
Poznámka: Für die Wintersaison 2022/23 schliessen sich die vier grössten Skigebiete des Berner Oberlandes erneut zusammen und bieten zum fünften Mal in Folge ein gemeinsames Saisonabonnement an. Im Vorverkauf ist das Angebot der Skiregionen Adelboden-Lenk, Jungfrau Ski Region, Meiringen-Hasliberg und Gstaad bereits für CHF 777.- erhältlich. Schneesportler geniessen die unbeschreibliche Vielfalt des Berner Oberländer Winters. VERKAUFSSTART Top4-Skipass 22/23 AB 01.10.22

Důležité! Poslední aktualizace cen 10. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Gstaad - Saanen - Rougemont Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
NázvuAktualizováno: 3. 7. 2020
Poznámka: Im Winter 2020/21 führt die BDG das im Winter 2019/20 eingeführte dynamisches Preissystem in Zusammenarbeit mit Ticketcorner fort. Damit richten sich die Skipass-Preise – ähnlich wie bei Fluggesellschaften oder jüngst in anderen Skigebieten – nach verschiedenen Faktoren wie beispielsweise der Vorausbuchungszeit oder der Saisonalität.

Důležité! Poslední aktualizace cen 03. čvc 2020. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Gstaad - Saanen - Rougemont Informace o sezónních a denních skipasech

Gstaad - Saanen - Rougemont Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Gstaad - Saanen - Rougemont je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Gstaad - Saanen - Rougemont vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Gstaad - Saanen - Rougemont Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Gstaad - Saanen - Rougemont připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 17. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 02. dub 2023. Díky 81 sjezdovkám a 44 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 33 748 81 81.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: